https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-04-02 11:00:54

Izolator Boguchwała wsparł rzeszowskich medyków

Izolacja także pomaga medykom (fot. Izolator Boguchwała)
Izolacja także pomaga medykom (fot. Izolator Boguchwała)
W trudnym czasie wszyscy się jednoczą i starają się pomagać przede wszystkim medykom. Pewnie słyszeliście o akcji #michadlamedyka. Biało-zieloni także postanowili pomóc.
 
Piłkarze i działacze Izolatora Boguchwała w ramach akcji #michadlamedyka zorganizowali zrzutkę, w której uzbierali 1000 zł. Pieniądze ze zrzutki zostały przeznaczone na zakup posiłków dla rzeszowskich medyków.
 
Pomysł wyszedł od Mateusz Walkowicza, który zorganizował zrzutkę na „Michę dla medyka Łańcut”, a drużynę Izolacji nominowała w tej akcji Staroniwa Rzeszów.
 
-Na początku mieliśmy wpłacić pieniądze prosto na zrzutkę, ale skontaktowaliśmy się z naszym sponsorem, restauracją Snack Bar z Boguchwały i zapytaliśmy, czy nie zrobili by „lepszych cen” na posiłki, aby zmaksymalizować ich ilość. Odpowiedź była szybka i pozytywna. Za 1000 zł Snack Bar przygotował i rozwiózł do rzeszowskich szpitali 80 zestawów obiadowych (pierwsze danie + zupa).
 
-Restauracji bardzo dziękujemy, i doceniamy, że mimo cięższego okresu zdecydowali się pomóc – tak akcję #michadlamedyka w wykonaniu piłkarzy Izolatora i restauracji Snack Bar - podsumował dyrektor sportowy drużyny Kamil Gołąbek.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Ktoś 2020-04-03 04:02:44 1 2

Izolator to... Izolator tam to... Musicie wszędzie pisać o Izolatorze i Koronie ... Cały czas tylko te kluby,już nudne, wk....... się to robi

S-S 2020-04-03 12:25:42 1 1

Graty dla dzialaczy i wszystkich myslacych w klubie super akcja i pomysl.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij