https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-15 17:16:45

Sparing: Piast Tuczempy - Resovia II 5-0

Piastunki pewnie pokonały drugi garnitur Pasiaków (fot. archiwum)
Piastunki pewnie pokonały drugi garnitur Pasiaków (fot. archiwum)
Ekipa Marka Strawy kroczy od zwycięstwa do zwyciestwa w zimowym okresie przygotowawczym. Pomarańczowo-czarni pewnie pokonali ekipę z okręgówki.
 
Piast Tuczempy doskonale rozpoczął grę kontrolną z rezerwami Resovii, które na codzień grają w rzeszowskiej okręgówce. Podopieczni Marka Strawy na prowadzenie wyszli już w 6. minucie, a świetne podanie Damiana Barszczaka wykorzystał Kacper Kogut.
 
Pomarańczowo-czarni nie zamierzali się jednak zatrzymywać i dziewięć minut później było już 2-0, a na listę strzelców ponownie wpisał się Kacper Kogut. Piast nadal szukał okazji do zdobycia bramki, jednak więcej ich nie padło w tej części gry.
 
Druga odsłona świetnie rozpoczęła się dla Piastunek, bowiem w 48. minucie było już 3-0, a z gola cieszył się Tomasz Pasaj. Czwartoligowiec cały czas napierał i zdobył jeszcze dwie bramki. Najpierw do siatki trafił zawodnik testowany, a wynik meczu ustalił Tomasz Pasaj, który wykorzystał podanie Arkadiusza Wielgosza.
 
Piast Tuczempy - Resovia II 5-0 (2-0)
 
1-0 Kacper Kogut (6)
2-0 Kacper Kogut (15)
3-0 Tomasz Pasaj (48)
4-0 Zawodnik testowany (70)
5-0 Tomasz Pasaj (79)

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij