2020-02-15 14:14:03

Sparing: Watkem Korona Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2-2

Watkem Korona Rzeszów zremisowała z trzecioligowcem (fot. archiwum)
Ekipa Michała Szymczaka rozegrała dziś sparing z rywalem z wyższej klasy rozgrywkowej. Wicelider czwartej ligi zaprezentował się z dobrej strony.

Mecz fatalnie rozpoczął się dla Watkem Korony Rzeszów, bowiem ta już od 4. minuty przegrywała 0-1, a do siatki trafił Kamil Bała. Podopieczni Michała Szymczaka nie zamierzali się zalamywać i szybko ruszyli do odrabiania strat. Wólczanka Wólka Pełkińska mądrze się jednak broniła.

Golkiper ekipy Marcina Wołowca w końcu jednak skapitulował, a miało to miejsce 42. minucie. Do piłki dopadł Paweł Piątek i skierował ją do siatki. Czarno-czerwoni chcieli po zmianie stron odzyskać prowadzenie. Udało im się to po niespełna kwadransie, a na listę strzelców wpisał się Krystian Wrona.

Watkem Korona Rzeszów pokazała że potrafi odrabiać straty i tak też było w tym przypadku. Ekipa z Załęża do wyrównania doprowadziła w 77. minucie, a z gola cieszył się Michał Puzon.

Watkem Korona Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska 2-2 (1-1)

0-1 Kamil Bała (4)
1-1 Paweł Piątek (42)
1-2 Krystian Wrona (59)
2-2 Michal Puzon (77)