https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-15 16:02:47

Sparing: Izolator Boguchwała - Wisłok Wiśniowa

foto. Izolator Boguchwała
foto. Izolator Boguchwała
Dużo emocji dostarczył dzisiejszy mecz pomiędzy Izolatorem Boguchwała a Wisłokiem Wiśniowa. Piłkarze Michała Bogacza i Michała Kachniarza przegrywali już 0:2, jednak w drugiej połowie odwrócili losy spotkania i wyszli na prowadzenie 3:2. Ostatecznie bramka w końcówce dała Wisłokowi remis. 
 
Lepiej spotkanie rozpoczęli piłkarze Krzysztofa Koraba, którzy przeważali w meczu i potwierdzili tę dominacje bramką Michała Szymańskiego. Chwilę później było już 2:0, kiedy to Dawida Ziobro pokonał Maksymilian Maik. Na boisku nie brakowało nerwowych sytuacji, za podważanie decyzji arbitra, boisko musiał opuścić jeden z zawodników Wisłoka Wiśniowa
 
W drugiej połowie obudzili się piłkarze Izolatora Boguchwała, którzy ruszyli do ataku. Najpierw kontaktową bramkę zdobył zawodnik testowany, a chwilę później do wyrównania doprowadził Michał Daniel. Ozdobą całego meczu było uderzenie Huberta Rączki, który pięknym strzałem pod poprzeczkę pokonał Kacpra Ząbika. Gdy wydawało się, że Izolator dowiezie zwycięstwo do końca, obudzili się zawodnicy z Wiśniowej, którzy za sprawą Adriana Nowaka doprowadzili do remisu. 

 

 

Izolator Boguchwała 3:3 Wisłok Wiśniowa 

 
Bramki Izolator: Zawodnik testowany, Michał Daniel, Hubert Rączka
 
Bramki Wisłok: Michał Szymański, Maksymilian Maik, Adrian Nowak 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-02-15 17:12:24 4 2

Czy Pan Kudłaty w sparingach obstawia same remisy?
P.S. Był na meczu?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij