2020-02-14 18:05:30

Już dziś XVIII Gala Piłkarska Podkarpacka NIKE 2019

Ostatnie minuty dzielą nas od najważniejszej sportowej gali na Podkarpaciu. Już dziś zostaną przyznane wyróżnienia i nagrody dla najlepszych drużyn, trenerów, piłkarzy czy młodzieżowców związanych z podkarpacką piłką nożną.
 
Trwają ostatnie przygotowania do magicznego, piątkowego wieczoru. Pomimo drobnego zawirowania związanego z utratą części oszczędności ulokowanych na kontach Podkarpackiego Banku Spółdzielczego, ostatecznie XVIII Gala Piłkarska „Podkarpacka NIKE 2019” odbędzie się tradycyjnie w Hotelu Łańcut. Podkarpacki Związek Piłki Nożnej, duże słowa podziękowania kieruje w stronę sponsorów, dzięki którym organizacja wydarzenia jest możliwa.
 
Gala Piłkarska Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej wkracza w przysłowiową dorosłość. Już po raz osiemnasty kapituła przyznała wyróżnienia i nagrody dla najlepszych drużyn, trenerów, piłkarzy czy młodzieżowców związanych z podkarpacką piłką nożną.
 
-Tegoroczne wydarzenie zbiega się ze świętem zakochanych, a my nagrodzimy najlepszych piłkarzy i piłkarki, zespoły i trenerów minionego roku czyli wszystkich tych, którzy zakochani są w piłce nożnej. Nie zabraknie również wyróżnień specjalnych i niespodzianek – mówi Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej Mieczysław Golba.
 
Organizatorzy postarali się, aby wystrój sali również miał delikatną walentynkową oprawę.
 
-Na pewno nasza Gala – jak co roku – będzie niezapomniana. Spodziewamy się wielu wyjątkowych gości, ale szczegółów – tradycyjnie – nie zdradzimy. Wierzę, że ten wieczór będzie niezapomniany. W tak miłych okolicznościach, wśród tylu fantastycznych gości, nie może być inaczej – zakończył sternik Podkarpackiego ZPN-u.
 
Magiczny walentynkowy wieczór uświetni w góralskim tonie Stanisław Karpiel – Bułecka z zespołem FUTURE FOLK.
 
 
Z wydarzenia zostanie przeprowadzona transmisja, którą możecie śledzić w linku poniżej.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-02-14 23:08:32 7 2

Najwiecej wyróżnionych i tych którzy zostali wybrani wśród swojej kategorii jest z Resovii brawo ! SMS Resovia został doceniony najlepsza szkółka na Podkarpaciu

~anonim 2020-02-14 23:08:32 7 2

Najwiecej wyróżnionych i tych którzy zostali wybrani wśród swojej kategorii jest z Resovii brawo ! SMS Resovia został doceniony najlepsza szkółka na Podkarpaciu

Dyrektor 2020-02-14 23:24:10 3 3

To jest Kpinaaa!!!! Tyle w temacie.

~anonim 2020-02-15 22:04:56 1 0

Dariusz już zdobył chyba wszystko w gali podkarpacia, czas wejść w polityke.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij