https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-19 12:45:44

Miasto Szkła Krosno przegrało z WKK Wrocław

Ekipa z Krosna, wypuściła zwycięstwo z rąk (fot. Dariusz Błażejowski/Miasto Szkła Krosno)
Ekipa z Krosna, wypuściła zwycięstwo z rąk (fot. Dariusz Błażejowski/Miasto Szkła Krosno)
Spadkowicz z koszykarskiej elity, cały czas wierzy w powrót na salony. Ekipa Marcina Radomskiego w sobotę mierzyła się z liderem. Wygrana była na wyciągnięcie ręki.
 
Spotkanie Miasta Szkła Krosno z WKK Wrocław, od pierwszych minut było dość wyrównane. Obie drużyny szły cios za cios. Po chwili to jednak gospodarze odskoczyli. Długo się jednak tą przewagą nie nacieszyli i rolę zaczęły się odwracać.
 
Kibice nie mogli jednak narzekać na nudę, a końcówka pierwszej kwarty trzymała w napięciu. Ostatecznie zakończyła się ona remisem. Po krótkiej przerwie to krośnianie zaczęli dyktować warunki na parkiecie. Ekipa Marcina Radomskiego właczyła piąty bieg i wypracowała odpowiednią przewagę.
 
Wrocławianie jednak nie dawali za wygraną i starali się zmniejszyć dystans do gospodarzy. Przyjezdni dzielnie walczyli, ale po pierwszej połowie ich balast wynosił aż 10 punktów. Spadkowicz z Energa Basket Ligi miał już idealną bazę, aby móc cieszyć się ze zwycięstwa po końcowej syrenie.
 
Miejscowi wyszli z założenia, aby przynajmniej nie stracić przewagi w dalszych minutach meczu. To krośnianom się udawało, bowiem przed ostatnią kwartą, przewaga nadal wynosiła 10 punktów. Niestety na ostatniej prostej wydarzył się koszmar.
 
WKK Wrocław zaczęło grać jak z nut, a gospodarze nie mieli nic do powiedzenia. Krośnian stać było jedynie na rzucenie zaledwie sześciu punktów. Podopieczni Tomasza Niedbalskiego, wynik ustalili w ostatniej minucie meczu.
 
Miasto Szkła Krosno - WKK Wrocław 67-70 (20-20, 24-14, 14-14, 9-22)
 
Miasto Szkła Krosno: Oczkowicz 3, Ciesielski 11, Smarzy, Spała 8, Czujkowski 8, Śpica 19, Ziółko, Dymała 6, Walciszewski 0, Żmudzki 10
 
WKK Wrocław: Uberna, Niedźwiedzki 21, Madejski, Koelner 15, Jędrzejewski 6, Nowakowski 0, Kroczak 2, Półkotycki 0, Prostak 8, Matusiak, Patoka 18
 
Sędziowali: Damian Kuziora, Michał Szybisty, Mateusz Wawrzyński
 
Komisarz: Zbigniew Nowocin

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij