https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-19 14:29:29

Eurobud JKS Jarosław nie dał rady Piotrcovii Piotrków Trybunalski

Jarosławianki sensacyjnie przegrały z Piotrcovią (fot. PGNiG Superliga)
Jarosławianki sensacyjnie przegrały z Piotrcovią (fot. PGNiG Superliga)
Podopieczne Vita Telecky'ego chciały się odkuć za ostatnią porażkę w PGNiG Pucharze Polski. Przyjezdne do meczu przystępowały mocno osłabione, jednak udało im się odnieść sukces.
 
Szczypiornistki Eurobudu JKS Jarosław były faworytkami w starciu z Piotrcovią Piotrków Trybunalski, która na Podkarpacie przyjechała mocno osłabiona. Mecz doskonale rozpoczął się dla gospodyń, które dość szybko wyszły na dwubramkowe prowadzenie.
 
Niestety wraz z upływającym czasem, jarosławiankom zaczęły kończyć się pomysły, co postanowiły wykorzystać przyjezdne. Zawodnikczki z Piotrkowa Trybunalskiego doprowadziły do remisu, jednak po chwili straciły Patrycję Ciurę, która obejrzała czerwoną kartkę.
 
Wydawało się więc, że będzie szybko łatwo i przyjemnie, ale to były tylko pozory. Piotrcovia cały czas dzielnie walczyla, aż w końcu wyszła na prowadzenie, które utrzymało się do przerwy. Przyjezdne sumiennie powiększały swoją przewagę i ostatecznie to one z Jarosławia wyjechały w bardzo dobrych nastrojach.
 
Eurobud JKS Jarosław – Piotrcovia Piotrków Trybunalski 26-32 (11-14)
 
Eurobud JKS Jarosław: Szczurek, Musakova, Kulpa – Turkalo 2, Bancilon 2, Kozimur, A. Szymborska, Al. Szymborska 3, Strózik 1, Żukowska 2, Bieńkowska, Balsam 5, Pietras 8, Donets 3
 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Opelt, Sarnecka, Kolasińska – Joia 6, Wasilewska 9, Charzyńska 5, Sobecka 3, Oreszczuk 2, Ciura, Gajewska 1, Dorsz 2, Klonowska 4
 
Kary: 4 minuty - 18 minut
 
Sędziowali: Kierczak i Wrona

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

7 2020-01-20 15:04:04 0 0

JKS bez pomysłu. Mała skuteczność i indywidualności... Tak się nie da grać i wygrac. Ręczna to gra zespołowa. Poza tym granie kolejny mecz jednym skadem... Ile one jeszcze to wytrzymają fizycznie? Psychicznie też. Trener ewidentnie do zmiany. Widać że coś tam nie gra.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij