https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-19 09:59:21

Dariusz Marzec: Mecz ten pokazał nam jak wyglądamy

Szkoleniowiec mielczan ocenił sobotni sparing z Wisłą (fot. PGE Stal Mielec)
Szkoleniowiec mielczan ocenił sobotni sparing z Wisłą (fot. PGE Stal Mielec)
Mielczanie wczoraj rozegrali pierwszą grę kontrolną. Podkarpacka ekipa przegrała ją, a po meczu swoją opinię wyraził szkoleniowiec pierwszoligowca, na łamach oficjalnej strony.
 
PGE Stal Mielec wczoraj rozgrywała pierwszy sparing. Zespół udał się do Myślenic, a tam czekała na niego Wisła Kraków, którą prowadzi Artur Skowronek. W meczu nie padło zbyt wiele bramek, jednak ostatecznie to ekipa z PKO Ekstraklasy mogła się cieszyć ze zwycięstwa.
 
Po meczu, Dariusz Marzec na łamach oficjalnej strony PGE Stali Mielec, postanowił ocenić to spotkanie.
 
-Mecz ten pokazał nam jak wyglądamy. W momencie, w którym grali zawodnicy, którzy grali w poprzedniej rundzie to ta jakość była lepsza. Po zmianach troszeczkę się nam posypało, ale daliśmy szansę młodzieży. Przeciwko Wiśle Kraków gra się bardzo dobrze. Wiadomo, że jak człowiek przyjeżdża tu, gdzie spędził troszeczkę czasu to jest jakiś sentyment. Jestem teraz Trenerem Stali Mielec, mam cel do zrealizowania i robię wszystko, aby było dobrze – powiedział dla oficjalnej strony, opiekun mielczan.
 
Poniżej wideo ze sparingu, przygotowane przez klub. 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

lis 2020-01-19 18:32:55 0 0

Jak by nie było to na dzień dzisiejszy to już nie ta Wisła.. Jako kibic Stali nie ważny jest wynik tylko wzmocnienia bo to liga pokaże jak się w 1 lidze liczymy i czy awans się należy...

??? 2020-01-19 20:00:40 0 0

I kolejny inteligentny redaktorzyna... Chłop się opisał, a nawet wyniku nie podał...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij