2019-12-01 18:12:02

Heiro Rzeszów zabrakło szczęścia w starciu z GKS Futsal Nowiny

foto. Heiro Rzeszów
Podopieczni Łukasza Krawczyka zremisowali 4:4 w wyjazdowym pojedynku z ekipą GKS Futsal Nowiny. Hat-trickiem popisał się świetnie dysponowany w tym sezonie Sebastian Brocki.

Lepiej w mecz weszli gracze Futsalu Nowiny, którzy zdobyli szczęśliwą bramkę, bo po strzale jednego z zawodników gospodarzy piłką odbiła się od Denisa Warzyboka i wpadła do bramki Heiro Rzeszów. Chwilę później było już 2:0, bowiem Arkadiusz Lekki pokonał Dominika Niemczyka.
Podkarpacie Dziki rzuciły się do odrabiania strat i do przerwy po bramkach Sebastiana Brockiego oraz Pawła Hadebo remisowali w Nowinach.

W drugiej odsłonie spotkania również więcej szczęścia mieli gospodarze, bo w 31. minucie futbolówka podobnie jak przy pierwszej bramce odbiła się od zawodnika Heiro i wpadła do bramki, tym razem był to Bartłomiej Przybyło.

Następnie sprawy w swoje ręce wziął lider rzeszowian Sebastian Brocki, który w 33. minucie wykończył podanie od Łukasza Krawczyka. Parę chwil po tym zdarzeniu Brocki dołożył kolejne trafienie i przyjezdni wyszli na prowadzenie. Niestety, jednak minutę później Kamil Jeleń posłał piłkę nad Niemczykiem i mecz zakończył się remisem 4:4.

GKS Futsal Nowiny 4:4 Heiro Rzeszów

1-0 Denis Warzybok (10' samobójcza)

2-0 Arkadiusz Lekki (12')

2-1 Sebastian Brocki (16')

2-2 Paweł Hady (19')

3-2 Bartłomiej Przybyło (31' samobójcza)

3-3 Sebastian Brocki (33')

3-4 Sebastian Brocki (37')