http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-12-01 12:21:26

Na półmetku: Polonia Przemyśl potrzebowała czasu

Polonia odpaliła i zimuje na dwunastej pozycji (fot. archiwum)
Polonia odpaliła i zimuje na dwunastej pozycji (fot. archiwum)
Zespół dowodzony przez Piotra Ciska przed sezonem miał pewne problemy. Było zagrożenie że może skończyć się to katastrofą, ale przemyślanie ugasili pożar.
 
Polonia Przemyśl w przerwie letniej miała nie małe problemy. Zespół dowodzony przez Piotra Ciska wystartował z przygotowaniami dość późno, odwołując przy okazji kilka pierwszych sparingów. Zrobiło się nieciekawie, co mogło spowodować niepokój wśród sympatyków Przemyskiej Barcelonki.
 
Działacze klubu z ulicy Sienkiewicza 7 stanęli jednak na wysokości zadania i skompletowali kadrę, która przystąpiła do konfrontacji na czwartoligowym poziomie. Łatwo nie było, biało-czerwono-niebiescy nie bardzo poszaleli na giełdzie transferowej.
 
Początki nie były najlepsze, a na dzien dobry przemyślanie polegli z Igloopolem Dębica. Później nie było poprawy, co dawało pewne obawy, że Polonia w przyszłym roku będzie grać szczebel niżej. Z czasem jednak przyszło pierwsze zwycięstwo.
 
Drużyna dowodzona przez Piotra Ciska zaczęła się odradzać, bowiem sytuacja zdawała się być naprawdę beznadziejna. Dobrze to wyglądało, a Przemyska Barcelonka nawet uporała się z aktualnym liderem. Ten mecz przemyślanie zagrali bez kompleksów.
 
Biało-czerwono-niebieskim chyba coś się przestawiło i teraz na czwartoligowych boiskach prezentują to do czego nas wcześniej przyzwyczaili. W ostatnich dwóch meczach przemyślanie jednak spuścili trochę z tonu i nie zdobyli w nich nawet punktu.
 
Teraz przed zespołem Polonii ciężka zima. Spadek raczej nie grozi, ale dość sporą uwagę mogą wzbudzić piłkarze Przemyskiej Barcelonki. Dobra gra w końcówce sprawiła, że już sternicy innych klubów zaczynają robić podchody pod zawodników.
 
Zatrzymać ich może być jednak ciężko. Przemyślanie muszą jednak zachować chłodną głowę. Piotr Cisek już na pewno stworzył listę pozycji, na których chciałby dokonać wzmocnień. Ważne jest także, aby ubytków zimą było jak najmniej.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

Mks Bieszczady 2019-12-01 17:49:21 7 0

Trzech najlepszych juz trenuje u nas a ze kasy mamy jak lodu to tylko formalność jak odejdą od was w styczniu

Dalmatyńczyk 2019-12-01 13:05:53 4 0

Działacze z Sienkiewicza 7 mogli co najwyżej stanąć bosą nogą w g...o. Polonia ma siedzibę na Sanockiej.

~anonim 2019-12-01 17:13:52 6 0

Kilku dostało oferty z Arłamowa.

Mks Bieszczady 2019-12-01 17:49:21 7 0

Trzech najlepszych juz trenuje u nas a ze kasy mamy jak lodu to tylko formalność jak odejdą od was w styczniu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij