2018-03-29 16:22:00

Centralna Liga Juniorów: Stal Rzeszów - Progres Kraków 0-1

Stal Rzeszów przegrała z Progresem Kraków 0-1 na własnym boisku w Wielki Czwartek po bramce z rzutu wolnego.

Stal Rzeszów przegrała z Progresem Kraków 0-1. Do przerwy nie było bramek na stadionie ze sztuczną murawą przy ul. Hetmańskiej 69, choć były ku temu okazje.

Najlepszą gospodarze mieli w 36. minucie meczu, ale bramkarz Progresu zdołał wybić z lini bramkowej.

Po zmianie stron obie strony miały swoje szanse. Jednak w 84. minucie goście zdobyli bramkę bezpośrednio z rzutu i tym samym zgarnęli trzy punkty.

Stal Rzeszów - Progres Kraków 0-1 (0-0)