Statystyki meczu: Retman Ulanów - Rotunda Krzeszów

Zobacz też: Terminarze Statystyki

10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2020-09-26, godz. 16:00
Walkower dla Retman Ulanów

Retman Ulanów

3

Rotunda Krzeszów

0

Walkower: 3-0

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-11-07 Retman Ulanów 2 - 1 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2021-05-15 Rotunda Krzeszów 1 - 3 Retman Ulanów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2020-09-26 Retman Ulanów 3 - 0* Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2019-09-07 Rotunda Krzeszów 1 - 1 Retman Ulanów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2019-03-23 Rotunda Krzeszów 2 - 1 Retman Ulanów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2018-08-05 Retman Ulanów 4 - 1 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2017-06-24 Retman Ulanów 0 - 2 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2016-11-13 Rotunda Krzeszów 4 - 0 Retman Ulanów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2016-05-29 Retman Ulanów 0 - 1 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2015-10-11 Rotunda Krzeszów 5 - 1 Retman Ulanów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2013-06-02 Rotunda Krzeszów 2 - 1 Retman Ulanów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2012-10-14 Retman Ulanów 0 - 1 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Czarni Sójkowa 4 - 0 LZS Przędzel
Retman Ulanów 3 - 0 * Rotunda Krzeszów
Staromieszczanka Stare Miasto 2 - 6 Sparta Jeżowe
Sokół Hucisko 1 - 4 San Kłyżów
Tanew Wólka Tanewska 8 - 2 KS Łukowa
KS Sarzyna 2 - 0 San Wierzawice
Azalia Brzóza Królewska 3 - 0 * KS Jarocin
Tanew Harasiuki 0 - 2 Victoria Giedlarowa

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 San Kłyżów 32 74 24 2 6 109 46 63
2 Tanew Wólka Tanewska 32 72 23 3 6 105 40 65
3 Retman Ulanów 32 70 22 4 6 79 47 32
4 KS Jarocin 32 67 21 4 7 117 55 62
5 Sparta Jeżowe 32 61 20 1 11 77 37 40
6 Sokół Hucisko 32 57 17 6 9 53 48 5
7 Rotunda Krzeszów 32 47 14 5 13 69 76 -7
8 Czarni Sójkowa 32 46 13 7 12 73 62 11
9 KS Łukowa 32 43 13 4 15 62 93 -31
10 Staromieszczanka Stare Miasto 32 40 11 7 14 47 58 -11
11 Victoria Giedlarowa 32 37 11 4 17 48 66 -18
12 Łęg Stany 32 37 10 7 15 71 75 -4
13 KS Sarzyna 32 37 10 7 15 53 60 -7
14 San Wierzawice 32 31 10 1 21 47 85 -38
15 Azalia Brzóza Królewska 32 29 8 5 19 50 79 -29
16 Tanew Harasiuki 32 15 3 6 23 38 88 -50
17 LZS Przędzel 32 14 3 5 24 32 115 -83
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka