Statystyki meczu: Rotunda Krzeszów - Azalia Brzóza Królewska

Zobacz też: Terminarze Statystyki

9. kolejka - Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2020-09-19, godz. 16:00

Rotunda Krzeszów

2

Azalia Brzóza Królewska

0

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-05-08 Azalia Brzóza Królewska 3 - 2 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2020-09-19 Rotunda Krzeszów 2 - 0 Azalia Brzóza Królewska Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2019-11-03 Azalia Brzóza Królewska 0 - 5 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2017-05-28 Rotunda Krzeszów 3 - 2 Azalia Brzóza Królewska Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2016-10-16 Azalia Brzóza Królewska 3 - 3 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2016-05-26 Azalia Brzóza Królewska 1 - 2 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2015-10-04 Rotunda Krzeszów 5 - 2 Azalia Brzóza Królewska Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2015-05-01 Rotunda Krzeszów 1 - 4 Azalia Brzóza Królewska Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2014-08-24 Azalia Brzóza Królewska 3 - 0 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2013-05-01 Rotunda Krzeszów 3 - 1 Azalia Brzóza Królewska Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2012-09-02 Azalia Brzóza Królewska 0 - 1 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2010-04-03 Azalia Brzóza Królewska 2 - 3 Rotunda Krzeszów Stalowa Wola > Klasa A, gr. II
2009-08-02 Rotunda Krzeszów 7 - 0 Azalia Brzóza Królewska Stalowa Wola > Klasa A, gr. II

Inne mecze z tej kolejki

Rotunda Krzeszów 2 - 0 Azalia Brzóza Królewska
LZS Przędzel 1 - 1 Staromieszczanka Stare Miasto
Victoria Giedlarowa 0 - 1 Tanew Wólka Tanewska
KS Łukowa 2 - 3 Łęg Stany
KS Jarocin 3 - 1 Czarni Sójkowa
San Kłyżów 3 - 0 * Retman Ulanów
Sparta Jeżowe 4 - 0 KS Sarzyna
San Wierzawice 4 - 1 Tanew Harasiuki

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 San Kłyżów 32 74 24 2 6 109 46 63
2 Tanew Wólka Tanewska 32 72 23 3 6 105 40 65
3 Retman Ulanów 32 70 22 4 6 79 47 32
4 KS Jarocin 32 67 21 4 7 117 55 62
5 Sparta Jeżowe 32 61 20 1 11 77 37 40
6 Sokół Hucisko 32 57 17 6 9 53 48 5
7 Rotunda Krzeszów 32 47 14 5 13 69 76 -7
8 Czarni Sójkowa 32 46 13 7 12 73 62 11
9 KS Łukowa 32 43 13 4 15 62 93 -31
10 Staromieszczanka Stare Miasto 32 40 11 7 14 47 58 -11
11 Victoria Giedlarowa 32 37 11 4 17 48 66 -18
12 Łęg Stany 32 37 10 7 15 71 75 -4
13 KS Sarzyna 32 37 10 7 15 53 60 -7
14 San Wierzawice 32 31 10 1 21 47 85 -38
15 Azalia Brzóza Królewska 32 29 8 5 19 50 79 -29
16 Tanew Harasiuki 32 15 3 6 23 38 88 -50
17 LZS Przędzel 32 14 3 5 24 32 115 -83
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka