Sokół Kolbuszowa Dolna - Lechia Sędziszów Małopolski (wynik, tabela, statystyki)

Tutaj znajdziesz wynik meczu Sokół Kolbuszowa Dolna - Lechia Sędziszów Małopolski rozegranego w ramach 1. kolejki - Dębica > Klasa Okręgowa. Informacje meczowe, kiedy mecz Sokół Kolbuszowa Dolna - Lechia Sędziszów Małopolski, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.

Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Sokół Kolbuszowa Dolna vs. Lechia Sędziszów Małopolski, informacje o pozostałych meczach 1. kolejki - Dębica > Klasa Okręgowa oraz aktualną tabelę rozgrywek.

Damian Róg

17'

0 - 2

Łukasz Doroba

22'

0 - 3

Marek Szeliga

37'
49'

Kamil Gorzelany

52'

Łukasz Gorzelany

Kamil Potwora

60'

Tomasz Rogóż

67'

76'
77'

Łukasz Panek

Jakub Makuch

82'

Jakub Lesiński

86'
88'

Kamil Adranowicz

Dębica > Klasa Okręgowa: Sokół Kolbuszowa Dolna - Lechia Sędziszów Małopolski (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2023-11-04 Sokół Kolbuszowa Dolna 4 - 0 Lechia Sędziszów Małopolski Dębica > Klasa Okręgowa
2022-10-22 Lechia Sędziszów Małopolski 0 - 2 Sokół Kolbuszowa Dolna Dębica > Klasa Okręgowa

16 Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 18 5 3 22 24 64 -40
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka