Statystyki meczu: Jutrzenka Dębno - Orzeł Biedaczów

Zobacz też: Terminarze Statystyki

3. kolejka - klasa B4 Stalowa Wola
2011-08-28, godz. 17:00

Jutrzenka Dębno

2

Orzeł Biedaczów

2

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-09-01 Jutrzenka Dębno 2 - 4 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2017-06-04 Orzeł Biedaczów 1 - 3 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2016-10-02 Jutrzenka Dębno 1 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2016-06-05 Orzeł Biedaczów 9 - 1 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2015-10-11 Jutrzenka Dębno 4 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2014-05-04 Orzeł Biedaczów 1 - 0 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2013-08-25 Jutrzenka Dębno 6 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2013-04-24 Orzeł Biedaczów 3 - 0 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2012-08-19 Jutrzenka Dębno 7 - 0 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2012-04-22 Orzeł Biedaczów 0 - 2 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2011-08-28 Jutrzenka Dębno 2 - 2 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2011-06-12 Jutrzenka Dębno 2 - 2 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2010-10-10 Orzeł Biedaczów 2 - 2 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2010-05-30 Orzeł Biedaczów 6 - 1 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2009-09-27 Jutrzenka Dębno 0 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV

Inne mecze z tej kolejki

KS Sarzyna 0 - 0 ŁKS Łukowa
Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 4 - 1 Jodła Przychojec
Kłyż Tarnogóra 2 - 2 Azalia Brzóza Królewska
Sokół Hucisko 1 - 8 Podlesianka Kamień
San Wierzawice 3 - 0 Atlantic Chałupki Dębniańskie
Jutrzenka Dębno 2 - 2 Orzeł Biedaczów

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Podlesianka Kamień 24 62 20 2 2 83 21 62
2 Azalia Brzóza Królewska 24 61 19 4 1 73 18 55
3 Kłyż Tarnogóra 24 48 15 3 6 79 38 41
4 Grodziszczanka II Grodzisko Dolne 24 47 15 2 7 73 43 30
5 KS Sarzyna 24 44 13 5 6 64 44 20
6 ŁKS Łukowa 24 35 11 2 11 49 55 -6
7 Victoria Giedlarowa 24 34 11 1 12 37 40 -3
8 Atlantic Chałupki Dębniańskie 24 26 8 2 14 52 77 -25
9 Sokół Hucisko 24 24 7 3 14 47 73 -26
10 San Wierzawice 24 22 6 4 14 41 56 -15
11 Jutrzenka Dębno 24 20 5 5 14 37 60 -23
12 Jodła Przychojec 24 14 4 2 18 34 89 -55
13 Orzeł Biedaczów 24 12 3 3 18 24 79 -55
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka