Statystyki meczu: Orzeł Biedaczów - Jutrzenka Dębno

Zobacz też: Terminarze Statystyki

16. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2017-06-04, godz. 17:00

Orzeł Biedaczów

1

Jutrzenka Dębno

3

       

0 - 1

Maksymilian Grodzicki

20'
21'

Mateusz Płoszaj

1 - 1

       

       

1 - 2

Piotr Rapałow

40'

       

1 - 3

Maksymilian Grodzicki

88'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2018-09-01 Jutrzenka Dębno 2 - 4 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2017-06-04 Orzeł Biedaczów 1 - 3 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2016-10-02 Jutrzenka Dębno 1 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2016-06-05 Orzeł Biedaczów 9 - 1 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2015-10-11 Jutrzenka Dębno 4 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2014-05-04 Orzeł Biedaczów 1 - 0 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2013-08-25 Jutrzenka Dębno 6 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2013-04-24 Orzeł Biedaczów 3 - 0 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2012-08-19 Jutrzenka Dębno 7 - 0 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2012-04-22 Orzeł Biedaczów 0 - 2 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2011-08-28 Jutrzenka Dębno 2 - 2 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2011-06-12 Jutrzenka Dębno 2 - 2 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2010-10-10 Orzeł Biedaczów 2 - 2 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2010-05-30 Orzeł Biedaczów 6 - 1 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2009-09-27 Jutrzenka Dębno 0 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV

Inne mecze z tej kolejki

KS Łukowa 2 - 1 San Wierzawice
Wólczanka Wólka Grodziska 1 - 5 Jodła Przychojec
Kłyż Tarnogóra 0 - 2 Advit Łętownia
Orzeł Biedaczów 1 - 3 Jutrzenka Dębno
Victoria Giedlarowa 0 - 0 Sokół Hucisko

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Hucisko 18 40 12 4 2 59 18 41
2 Advit Łętownia 18 36 11 3 4 31 17 14
3 Victoria Giedlarowa 18 35 10 5 3 24 13 11
4 San Wierzawice 18 32 10 2 6 47 27 20
5 KS Łukowa 18 29 8 5 5 35 27 8
6 Orzeł Biedaczów 18 26 7 5 6 25 26 -1
7 Jodła Przychojec 18 23 7 2 9 27 29 -2
8 Kłyż Tarnogóra 18 20 6 2 10 29 39 -10
9 Jutrzenka Dębno 18 8 2 2 14 22 67 -45
10 Wólczanka Wólka Grodziska 18 6 2 0 16 14 50 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka