Statystyki meczu: Sokół Hucisko - Jutrzenka Dębno

Zobacz też: Terminarze Statystyki

2. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2016-08-28, godz. 13:00

Sokół Hucisko

9

Jutrzenka Dębno

0
20'

Karol Mączka

1 - 0

       

36'

Dawid Mołdoch

2 - 0

       

49'

Dawid Mołdoch

3 - 0

       

51'

Bartłomiej Kołodziej

4 - 0

       

73'

Dominik Płachciak

5 - 0

       

78'

Dominik Rup

6 - 0

       

82'

Dominik Rup

7 - 0

       

86'

Dominik Rup

8 - 0

       

88'

Patryk Marciniak

9 - 0

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2017-04-30 Jutrzenka Dębno 0 - 5 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2016-08-28 Sokół Hucisko 9 - 0 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2016-05-22 Jutrzenka Dębno 0 - 5* Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2015-09-20 Sokół Hucisko 2 - 0 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2014-05-18 Sokół Hucisko 1 - 2 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2013-09-08 Jutrzenka Dębno 3 - 0 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2013-05-01 Jutrzenka Dębno 2 - 3 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2012-09-09 Sokół Hucisko 4 - 3 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2012-06-10 Sokół Hucisko 3 - 2 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2011-10-30 Jutrzenka Dębno 2 - 0 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2011-05-29 Jutrzenka Dębno 4 - 1 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2010-09-26 Sokół Hucisko 1 - 1 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2010-06-03 Jutrzenka Dębno 1 - 2 Sokół Hucisko Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2009-10-04 Sokół Hucisko 0 - 1 Jutrzenka Dębno Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV

Inne mecze z tej kolejki

KS Łukowa 0 - 0 Jodła Przychojec
Kłyż Tarnogóra 3 - 4 Orzeł Biedaczów
Sokół Hucisko 9 - 0 Jutrzenka Dębno
Victoria Giedlarowa 3 - 0 Wólczanka Wólka Grodziska
Advit Łętownia 3 - 0 San Wierzawice

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Hucisko 18 40 12 4 2 59 18 41
2 Advit Łętownia 18 36 11 3 4 31 17 14
3 Victoria Giedlarowa 18 35 10 5 3 24 13 11
4 San Wierzawice 18 32 10 2 6 47 27 20
5 KS Łukowa 18 29 8 5 5 35 27 8
6 Orzeł Biedaczów 18 26 7 5 6 25 26 -1
7 Jodła Przychojec 18 23 7 2 9 27 29 -2
8 Kłyż Tarnogóra 18 20 6 2 10 29 39 -10
9 Jutrzenka Dębno 18 8 2 2 14 22 67 -45
10 Wólczanka Wólka Grodziska 18 6 2 0 16 14 50 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka