Statystyki meczu: Advit Łętownia - Orzeł Biedaczów

Zobacz też: Terminarze Statystyki

10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2017-04-23, godz. 15:00

Advit Łętownia

2

Orzeł Biedaczów

1
29'

Dariusz Kozyra

1 - 0

       

43'

Damian Szczerbaty

2 - 0

       

       

Paweł Walawender

50'
52'

Kamil Wojtowicz

       

66'

Mateusz Węglarz

       

       

Kamil Filip

68'

       

2 - 1

Tomasz Leja

74'

       

Karol Brudniak

88'
89'

Wojciech Mucha

       

       

Mateusz Płoszaj

89'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-04-24 Advit Łętownia 4 - 0 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2020-08-16 Orzeł Biedaczów 1 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2019-08-31 Orzeł Biedaczów 2 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2019-04-14 Advit Łętownia 4 - 0 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2018-08-12 Orzeł Biedaczów 2 - 4 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2018-05-31 Advit Łętownia 2 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2017-10-15 Orzeł Biedaczów 4 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2017-04-23 Advit Łętownia 2 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2016-08-21 Orzeł Biedaczów 0 - 1 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2016-05-15 Orzeł Biedaczów 1 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2015-09-13 Advit Łętownia 6 - 2 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2015-05-17 Orzeł Biedaczów 4 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV
2014-09-21 Advit Łętownia 6 - 0 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. IV

Inne mecze z tej kolejki

KS Łukowa 0 - 0 Victoria Giedlarowa
Kłyż Tarnogóra 3 - 2 Wólczanka Wólka Grodziska
Sokół Hucisko 5 - 2 San Wierzawice
Jodła Przychojec 2 - 1 Jutrzenka Dębno
Advit Łętownia 2 - 1 Orzeł Biedaczów

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Sokół Hucisko 18 40 12 4 2 59 18 41
2 Advit Łętownia 18 36 11 3 4 31 17 14
3 Victoria Giedlarowa 18 35 10 5 3 24 13 11
4 San Wierzawice 18 32 10 2 6 47 27 20
5 KS Łukowa 18 29 8 5 5 35 27 8
6 Orzeł Biedaczów 18 26 7 5 6 25 26 -1
7 Jodła Przychojec 18 23 7 2 9 27 29 -2
8 Kłyż Tarnogóra 18 20 6 2 10 29 39 -10
9 Jutrzenka Dębno 18 8 2 2 14 22 67 -45
10 Wólczanka Wólka Grodziska 18 6 2 0 16 14 50 -36
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka