Statystyki meczu: Orzeł Biedaczów - Advit Łętownia

Zobacz też: Terminarze Statystyki

10. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-10-15, godz. 15:30

Orzeł Biedaczów

4

Advit Łętownia

2

       

Piotr Szeliga

6'
15'

Mateusz Bosak

       

       

0 - 1

Damian Szczerbaty

17'

       

0 - 2

Paweł Łyko

24'
54'

Marek Urban

1 - 2

       

75'

Mateusz Płoszaj

2 - 2

       

77'

Marek Urban

       

80'

Kamil Kosior

3 - 2

       

       

Paweł Łyko

80'
89'

Mateusz Paul

4 - 2

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-04-24 Advit Łętownia 4 - 0 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2020-08-16 Orzeł Biedaczów 1 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-08-31 Orzeł Biedaczów 2 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-04-14 Advit Łętownia 4 - 0 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-08-12 Orzeł Biedaczów 2 - 4 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-05-31 Advit Łętownia 2 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-10-15 Orzeł Biedaczów 4 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-04-23 Advit Łętownia 2 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-08-21 Orzeł Biedaczów 0 - 1 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-05-15 Orzeł Biedaczów 1 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-09-13 Advit Łętownia 6 - 2 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-05-17 Orzeł Biedaczów 4 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-09-21 Advit Łętownia 6 - 0 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

KS Łukowa 3 - 2 Orzeł Rudnik
LZS Przędzel 1 - 1 Grabniak Hucisko
KS Majdan Łętowski 1 - 0 Kłyż Tarnogóra
Jodła Przychojec 1 - 1 Czarni Sójkowa
Victoria Giedlarowa 1 - 0 San Wierzawice
Jutrzenka Kopki 1 - 4 Wólczanka Wólka Grodziska
Orzeł Biedaczów 4 - 2 Advit Łętownia

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Giedlarowa 26 60 19 3 4 66 15 51
2 San Wierzawice 26 60 19 3 4 75 26 49
3 KS Łukowa 26 51 16 3 7 64 37 27
4 Orzeł Biedaczów 26 46 14 4 8 45 32 13
5 Grabniak Hucisko 26 46 14 4 8 66 45 21
6 Czarni Sójkowa 26 41 12 5 9 65 41 24
7 Orzeł Rudnik 26 39 11 6 9 64 45 19
8 Advit Łętownia 26 39 12 3 11 60 51 9
9 Jodła Przychojec 26 30 8 6 12 46 57 -11
10 Wólczanka Wólka Grodziska 26 28 8 4 14 42 58 -16
11 KS Majdan Łętowski 26 27 8 3 15 36 53 -17
12 Kłyż Tarnogóra 26 23 7 2 17 30 64 -34
13 LZS Przędzel 26 16 4 4 18 30 88 -58
14 Jutrzenka Kopki 26 13 3 4 19 31 108 -77
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka