Statystyki meczu: Orzeł Biedaczów - Advit Łętownia

Zobacz też: Terminarze Statystyki

1. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-08-12, godz. 13:30

Orzeł Biedaczów

2

Advit Łętownia

4

       

0 - 1

Kamil Kruczkowski

9'
23'

Damian Kula

1 - 1

       

47'

Łukasz Walawender

2 - 1

       

       

2 - 2

Damian Szczerbaty

57'

       

2 - 3

Kamil Kruczkowski

68'

       

2 - 4

Kamil Kruczkowski

87'
90+'

Tomasz Jagustyn

       

90+'

Krzysztof Kołcz

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-04-24 Advit Łętownia 4 - 0 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2020-08-16 Orzeł Biedaczów 1 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-08-31 Orzeł Biedaczów 2 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-04-14 Advit Łętownia 4 - 0 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-08-12 Orzeł Biedaczów 2 - 4 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-05-31 Advit Łętownia 2 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-10-15 Orzeł Biedaczów 4 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-04-23 Advit Łętownia 2 - 1 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-08-21 Orzeł Biedaczów 0 - 1 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-05-15 Orzeł Biedaczów 1 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-09-13 Advit Łętownia 6 - 2 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-05-17 Orzeł Biedaczów 4 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-09-21 Advit Łętownia 6 - 0 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Jodła Przychojec 0 - 3 KS Łukowa
Kłyż Tarnogóra 2 - 6 Azalia Wola Zarczycka
Orzeł Biedaczów 2 - 4 Advit Łętownia
LZS Przędzel 0 - 1 Jutrzenka Kopki
Wólczanka Wólka Grodziska 0 - 0 KS Majdan Łętowski
Tanew Harasiuki 2 - 5 Grabniak Hucisko
Jutrzenka Dębno 0 - 4 Orzeł Rudnik

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Azalia Wola Zarczycka 25 71 23 2 0 117 17 100
2 Grabniak Hucisko 25 60 19 3 3 73 34 39
3 Orzeł Rudnik 25 53 17 2 6 56 38 18
4 Tanew Harasiuki 25 52 17 1 7 104 47 57
5 Advit Łętownia 25 41 12 5 8 53 36 17
6 Wólczanka Wólka Grodziska 25 37 10 7 8 51 56 -5
7 KS Łukowa 25 37 11 4 10 71 42 29
8 LZS Przędzel 25 32 10 2 13 39 61 -22
9 Kłyż Tarnogóra 25 29 8 5 12 40 53 -13
10 Jodła Przychojec 25 24 6 6 13 43 57 -14
11 Orzeł Biedaczów 25 23 6 5 14 37 58 -21
12 Jutrzenka Kopki 25 13 3 4 18 31 87 -56
13 KS Majdan Łętowski 25 11 3 2 20 24 75 -51
14 Jutrzenka Dębno 13 0 0 0 13 7 85 -78
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka