Statystyki meczu: Orzeł Biedaczów - Jutrzenka Kopki

Zobacz też: Terminarze Statystyki

24. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-06-16, godz. 13:30

Orzeł Biedaczów

7

Jutrzenka Kopki

2
7'

Paweł Krówka

1 - 0

       

12'

Łukasz Walawender

2 - 0

       

17'

Karol Brudniak

3 - 0

       

34'

Łukasz Walawender

4 - 0

       

48'

Łukasz Walawender

5 - 0

       

52'

Łukasz Walawender

6 - 0

       

60'

Karol Brudniak

7 - 0

       

       

7 - 1

Arkadiusz Melnik

63'

       

7 - 2

Radoslaw Kamiński

87'

Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2022-05-22 Jutrzenka Kopki 2 - 3 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2021-10-17 Orzeł Biedaczów 1 - 2 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2021-06-13 Jutrzenka Kopki 2 - 3 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2020-10-04 Orzeł Biedaczów 1 - 2 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-09-22 Orzeł Biedaczów 4 - 2 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-06-16 Orzeł Biedaczów 7 - 2 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-10-14 Jutrzenka Kopki 0 - 3 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-05-03 Jutrzenka Kopki 0 - 7 Orzeł Biedaczów Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-09-10 Orzeł Biedaczów 1 - 0 Jutrzenka Kopki Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Kłyż Tarnogóra 1 - 0 Orzeł Rudnik
LZS Przędzel 3 - 0 * KS Majdan Łętowski
Advit Łętownia 2 - 1 Jodła Przychojec
Orzeł Biedaczów 7 - 2 Jutrzenka Kopki
Tanew Harasiuki 5 - 3 KS Łukowa
Azalia Wola Zarczycka 4 - 0 Grabniak Hucisko

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Azalia Wola Zarczycka 25 71 23 2 0 117 17 100
2 Grabniak Hucisko 25 60 19 3 3 73 34 39
3 Orzeł Rudnik 25 53 17 2 6 56 38 18
4 Tanew Harasiuki 25 52 17 1 7 104 47 57
5 Advit Łętownia 25 41 12 5 8 53 36 17
6 Wólczanka Wólka Grodziska 25 37 10 7 8 51 56 -5
7 KS Łukowa 25 37 11 4 10 71 42 29
8 LZS Przędzel 25 32 10 2 13 39 61 -22
9 Kłyż Tarnogóra 25 29 8 5 12 40 53 -13
10 Jodła Przychojec 25 24 6 6 13 43 57 -14
11 Orzeł Biedaczów 25 23 6 5 14 37 58 -21
12 Jutrzenka Kopki 25 13 3 4 18 31 87 -56
13 KS Majdan Łętowski 25 11 3 2 20 24 75 -51
14 Jutrzenka Dębno 13 0 0 0 13 7 85 -78
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka