Statystyki meczu: Advit Łętownia - Jodła Przychojec

Zobacz też: Terminarze Statystyki

11. kolejka - Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-10-22, godz. 12:30

Advit Łętownia

2

Jodła Przychojec

2

       

0 - 1

Grzegorz Dąbrowski

21'
35'

Marek Kolano

1 - 1

       

       

1 - 2

Grzegorz Dąbrowski

52'
90'

Krystian Misiak

2 - 2

       


Historia bezpośrednich spotkań

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2021-05-01 Jodła Przychojec 1 - 2 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2020-08-23 Advit Łętownia 2 - 1 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-09-22 Advit Łętownia 2 - 0 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2019-06-16 Advit Łętownia 2 - 1 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-10-14 Jodła Przychojec 1 - 4 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2018-06-03 Jodła Przychojec 1 - 3 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-10-22 Advit Łętownia 2 - 2 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2017-05-14 Jodła Przychojec 0 - 1 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-09-11 Advit Łętownia 2 - 1 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2016-05-29 Jodła Przychojec 4 - 3 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-10-04 Advit Łętownia 4 - 0 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2015-06-07 Advit Łętownia 1 - 4 Jodła Przychojec Stalowa Wola > Klasa B, gr. III
2014-10-12 Jodła Przychojec 3 - 0 Advit Łętownia Stalowa Wola > Klasa B, gr. III

Inne mecze z tej kolejki

Czarni Sójkowa 2 - 2 KS Łukowa
Advit Łętownia 2 - 2 Jodła Przychojec
Wólczanka Wólka Grodziska 1 - 1 Victoria Giedlarowa
Kłyż Tarnogóra 2 - 4 Jutrzenka Kopki
Grabniak Hucisko 3 - 1 KS Majdan Łętowski
San Wierzawice 2 - 0 Orzeł Biedaczów
Orzeł Rudnik 4 - 0 LZS Przędzel

Aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Victoria Giedlarowa 26 60 19 3 4 66 15 51
2 San Wierzawice 26 60 19 3 4 75 26 49
3 KS Łukowa 26 51 16 3 7 64 37 27
4 Orzeł Biedaczów 26 46 14 4 8 45 32 13
5 Grabniak Hucisko 26 46 14 4 8 66 45 21
6 Czarni Sójkowa 26 41 12 5 9 65 41 24
7 Orzeł Rudnik 26 39 11 6 9 64 45 19
8 Advit Łętownia 26 39 12 3 11 60 51 9
9 Jodła Przychojec 26 30 8 6 12 46 57 -11
10 Wólczanka Wólka Grodziska 26 28 8 4 14 42 58 -16
11 KS Majdan Łętowski 26 27 8 3 15 36 53 -17
12 Kłyż Tarnogóra 26 23 7 2 17 30 64 -34
13 LZS Przędzel 26 16 4 4 18 30 88 -58
14 Jutrzenka Kopki 26 13 3 4 19 31 108 -77
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka