Zorza Trzeboś - KS Stobierna (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Rzeszów > Klasa A, gr. II - terminarz Rzeszów > Klasa A, gr. II - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu Zorza Trzeboś - KS Stobierna rozegranego w ramach 3. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. II. Informacje meczowe, kiedy mecz Zorza Trzeboś - KS Stobierna, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Zorza Trzeboś vs. KS Stobierna, informacje o pozostałych meczach 3. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. II oraz aktualną tabelę rozgrywek.


3. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II
2023-09-03, godz. 16:00

Zorza Trzeboś

0

KS Stobierna

1

Rzeszów > Klasa A, gr. II: Zorza Trzeboś - KS Stobierna (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2024-04-06 KS Stobierna 1 - 3 Zorza Trzeboś Rzeszów > Klasa A, gr. II
2023-09-03 Zorza Trzeboś 0 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa A, gr. II
2023-05-06 KS Stobierna 3 - 1 Zorza Trzeboś Rzeszów > Klasa A, gr. II
2022-10-02 Zorza Trzeboś 1 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa A, gr. II
2022-04-30 KS Stobierna 3 - 1 Zorza Trzeboś Rzeszów > Klasa A, gr. II
2021-09-19 Zorza Trzeboś 1 - 1 KS Stobierna Rzeszów > Klasa A, gr. II
2010-04-28 Zorza Trzeboś 1 - 2 KS Stobierna Rzeszów > Klasa A, gr. II
2009-08-23 KS Stobierna 3 - 0 Zorza Trzeboś Rzeszów > Klasa A, gr. II

Rzeszów > Klasa A, gr. II: inne mecze tej kolejki

Astra Medynia Głogowska 0 - 6 Herkules Trzebuska
Crasnovia Krasne 3 - 0 Dynovia Dynów
Rzemieślnik Strażów 1 - 1 Iskra Jawornik Polski
Szarotka Rogóżno 4 - 3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Unia Korniaktów 0 - 2 LKS Wola Dalsza
Zorza Trzeboś 0 - 1 KS Stobierna
HALO Hyżne 0 - 0 Markovia Markowa

Rzeszów > Klasa A, gr. II - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 KS Stobierna 22 47 14 5 3 52 25 27
2 LKS Wola Dalsza 22 44 14 2 6 47 35 12
3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 23 43 13 4 6 53 32 21
4 Iskra Jawornik Polski 22 43 13 4 5 57 30 27
5 Zorza Trzeboś 22 40 12 4 6 40 24 16
6 Crasnovia Krasne 21 40 12 4 5 59 30 29
7 Dynovia Dynów 23 33 10 3 10 41 34 7
8 Herkules Trzebuska 22 33 10 3 9 46 45 1
9 Rzemieślnik Strażów 22 26 7 5 10 46 49 -3
10 Astra Medynia Głogowska 22 25 8 1 13 36 47 -11
11 Szarotka Rogóżno 21 19 6 1 14 28 62 -34
12 HALO Hyżne 23 17 3 8 12 18 47 -29
13 Markovia Markowa 22 10 2 4 16 26 67 -41
14 Unia Korniaktów 13 5 1 2 10 14 36 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka