Zorza Trzeboś - Orzeł Wólka Niedźwiedzka (wynik, tabela, statystyki)

Zobacz też: Rzeszów > Klasa A, gr. II - terminarz Rzeszów > Klasa A, gr. II - tabela/statystyki

Tutaj znajdziesz wynik meczu Zorza Trzeboś - Orzeł Wólka Niedźwiedzka rozegranego w ramach 5. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. II. Informacje meczowe, kiedy mecz Zorza Trzeboś - Orzeł Wólka Niedźwiedzka, a wkrótce także strzelcy bramek, żółte i czerwone kartki oraz składy obydwu drużyn.


Poniżej znajdzisz również historę bezpośrednich spotkań Zorza Trzeboś vs. Orzeł Wólka Niedźwiedzka, informacje o pozostałych meczach 5. kolejki - Rzeszów > Klasa A, gr. II oraz aktualną tabelę rozgrywek.


5. kolejka - Rzeszów > Klasa A, gr. II
2023-09-17, godz. 14:00

Zorza Trzeboś

4

Orzeł Wólka Niedźwiedzka

0

Rzeszów > Klasa A, gr. II: Zorza Trzeboś - Orzeł Wólka Niedźwiedzka (historia bezpośrednich spotkań)

Data Gospodarze Wynik Goście Liga
2024-04-21 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 2 - 0 Zorza Trzeboś Rzeszów > Klasa A, gr. II
2023-09-17 Zorza Trzeboś 4 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2022-04-10 Zorza Trzeboś 1 - 1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II
2021-09-05 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 - 2 Zorza Trzeboś Rzeszów > Klasa A, gr. II
2014-05-25 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 - 0 Zorza Trzeboś Rzeszów > Klasa A, gr. II
2013-10-06 Zorza Trzeboś 1 - 2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka Rzeszów > Klasa A, gr. II

Rzeszów > Klasa A, gr. II: inne mecze tej kolejki

Crasnovia Krasne 1 - 2 Iskra Jawornik Polski
Dynovia Dynów 2 - 1 Markovia Markowa
KS Stobierna 2 - 0 HALO Hyżne
Rzemieślnik Strażów 4 - 5 LKS Wola Dalsza
Szarotka Rogóżno 3 - 1 Herkules Trzebuska
Zorza Trzeboś 4 - 0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
Astra Medynia Głogowska 4 - 0 Unia Korniaktów

Rzeszów > Klasa A, gr. II - aktualna tabela Umieść na swojej stronie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Wola Dalsza 25 53 17 2 6 60 35 25
2 KS Stobierna 25 50 15 5 5 53 30 23
3 Iskra Jawornik Polski 25 49 15 4 6 65 36 29
4 Zorza Trzeboś 25 47 14 5 6 46 26 20
5 Crasnovia Krasne 25 45 13 6 6 64 33 31
6 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 25 43 13 4 8 53 37 16
7 Dynovia Dynów 25 39 12 3 10 50 36 14
8 Herkules Trzebuska 25 33 10 3 12 48 57 -9
9 Rzemieślnik Strażów 25 33 9 6 10 51 50 1
10 Astra Medynia Głogowska 24 28 9 1 14 39 49 -10
11 Szarotka Rogóżno 25 19 6 1 18 28 74 -46
12 HALO Hyżne 24 18 3 9 12 19 48 -29
13 Markovia Markowa 25 14 3 5 17 30 73 -43
14 Unia Korniaktów 13 5 1 2 10 14 36 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka