Zakończony
Polonia Warszawa 2
Górnik Łęczna 1
I liga
Zakończony
Piast Gliwice 0
GKS Katowice 0
Ekstraklasa
Zakończony
Warta Poznań 0
Sandecja Nowy Sącz 0
II liga
Zakończony
Polonia Piła 31
Abramczyk Polonia Bydgoszcz 58
Metalkas 2. Ekstraliga
Zakończony
GKS Tychy 0
Ruch Chorzów 4
I liga
Zakończony
Wisła Płock 0
Motor Lublin 4
Ekstraklasa
Zakończony
Aluron CMC Warta Zawiercie 3
Bogdanka LUK Lublin 1
PlusLiga - faza play-off
Zakończony
Innpro ROW Rybnik 41
Hunters PSŻ Poznań 49
Metalkas 2. Ekstraliga
Zakończony
Pogoń Siedlce 1
Stal Rzeszów 2
I liga
Zakończony
Zagłębie Sosnowiec 0
Hutnik Kraków 2
II liga
Zakończony
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa 31
Gezet Stal Gorzów 59
PGE Ekstraliga
Zakończony
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0
Legia Warszawa 1
Ekstraklasa
Zakończony
Unia Skierniewice 2
Resovia 1
II liga
Zakończony
Orlen Oil Motor Lublin 55
Betard Sparta Wrocław 35
PGE Ekstraliga
Zakończony
Odra Opole 3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
I liga
Zakończony
Śląsk Wrocław 2
ŁKS Łódź 2
I liga
Zakończony
Cracovia 0
Radomiak Radom 0
Ekstraklasa
Zakończony
Wiślanie Skawina 1
Naprzód Jędrzejów 0
III liga, gr. IV
Zakończony
Świdniczanka Świdnik 0
Pogoń-Sokół Lubaczów 3
III liga, gr. IV
Zakończony
Stal Kraśnik 1
Siarka Tarnobrzeg 1
III liga, gr. IV
Zakończony
Korona II Kielce 1
Wisłoka Dębica 0
III liga, gr. IV
Zakończony
Wisła II Kraków 3
Cracovia II 1
III liga, gr. IV
Zakończony
Sokół Kolbuszowa Dolna 2
Czarni Połaniec 1
III liga, gr. IV
Zakończony
Sparta Kazimierza Wielka 0
Podlasie Biała Podlaska 5
III liga, gr. IV
Zakończony
Arka Gdynia 0
Górnik Zabrze 0
Ekstraklasa
Zakończony
Chełmianka Chełm 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0
III liga, gr. IV
Zakończony
Star Starachowice 1
Avia Świdnik 1
III liga, gr. IV
Zakończony
Raków Częstochowa 0
Jagiellonia Białystok 2
Ekstraklasa

Tabela: Stalowa Wola > Klasa B, gr. II (sezon 2024/2025)

Wybierz sezon:

Tabela: Stalowa Wola > Klasa B, gr. II (sezon 2024/2025)

Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 24 66 22 0 2 147-25
2 24 62 20 2 2 118-27
3 24 52 16 4 4 107-27
4 24 48 16 0 8 85-42
5 24 44 14 2 8 71-33
6 24 42 13 3 8 86-53
7 24 42 13 3 8 63-55
8 24 34 11 1 12 60-86
9 24 24 8 0 16 69-97
10 24 21 6 3 15 35-85
11 24 10 3 1 20 34-125
12 24 10 3 1 20 18-117
13 24 3 1 0 23 21-142
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka

Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - mecze rozegrane u siebie

Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 12 30 10 0 2 73-13
2 12 29 9 2 1 69-13
3 12 28 9 1 2 63-10
4 12 25 8 1 3 61-32
5 12 24 8 0 4 41-21
6 12 22 7 1 4 37-15
7 12 22 7 1 4 22-17
8 12 19 6 1 5 39-36
9 12 16 5 1 6 19-35
10 12 12 4 0 8 38-47
11 12 7 2 1 9 19-56
12 12 4 1 1 10 7-47
13 12 3 1 0 11 13-71
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka

Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - mecze rozegrane na wyjeździe

Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 12 36 12 0 0 74-12
2 12 33 11 0 1 49-14
3 12 24 8 0 4 44-21
4 12 24 7 3 2 44-17
5 12 22 7 1 4 34-18
6 12 20 6 2 4 41-38
7 12 17 5 2 5 25-21
8 12 15 5 0 7 21-50
9 12 12 4 0 8 31-50
10 12 6 2 0 10 11-70
11 12 5 1 2 9 16-50
12 12 3 1 0 11 15-69
13 12 0 0 0 12 8-71
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka

Aktualna tabela ligi Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - sezon 2024/2025

Interesuje Cię aktualna tabela ligi Stalowa Wola > Klasa B, gr. II w sezonie 2024/2025? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.

Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy

Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Stalowa Wola > Klasa B, gr. II regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.

Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.

Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - klasyfikacja najlepszych strzelców

Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2024/2025.

Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Stalowa Wola > Klasa B, gr. II. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze

Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2024/2025.

Stalowa Wola > Klasa B, gr. II (sezon 2024/2025) - średnia ilość bramek

Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
LZS Kotowa Wola
24 7.17 6.13 1.04 100 % 0 %
LZS Turbia
24 6.92 2.88 4.04 95.83 % 4.17 %
LZS Przędzel
24 6.79 0.88 5.92 100 % 0 %
Herosi Krzaki-Słomiana
24 6.63 1.42 5.21 95.83 % 4.17 %
Sanna Zaklików
24 6.08 2.5 3.58 91.67 % 8.33 %
Milenium Bieliny
24 6.04 4.92 1.13 100 % 0 %
Orzeł Glinianka
24 5.79 3.58 2.21 87.5 % 12.5 %
Huragan Zdziechowice
24 5.63 0.75 4.88 87.5 % 12.5 %
Rotunda Krzeszów
24 5.58 4.46 1.13 87.5 % 12.5 %
LZS Rzeczyca Długa
24 5.29 3.54 1.75 91.67 % 8.33 %
Jutrzenka Kopki
24 5 1.46 3.54 83.33 % 16.67 %
Orzeł Rudnik
24 4.92 2.63 2.29 83.33 % 16.67 %
WKS Kurzyna
24 4.33 2.96 1.38 87.5 % 12.5 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

Stalowa Wola > Klasa B, gr. II (sezon 2024/2025) - Najlepsi strzelcy

Lp Piłkarz Klub Bramki
Brak statystyk

Stalowa Wola > Klasa B, gr. II - pełna klasyfikacja strzelców

Tabele/statystyki - Inne ligi