Tabela: I liga (sezon 2025/2026)
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 32 | 65 | 18 | 11 | 3 | 69-32 | ||
| 2 | 31 | 57 | 16 | 9 | 6 | 64-44 | ||
| 3 | 32 | 56 | 16 | 8 | 8 | 65-43 | ||
| 4 | 32 | 51 | 15 | 6 | 11 | 44-33 | ||
| 5 | 32 | 50 | 13 | 11 | 8 | 50-42 | ||
| 6 | 31 | 50 | 14 | 8 | 9 | 51-44 | ||
| 7 | 32 | 49 | 14 | 7 | 11 | 49-50 | ||
| 8 | 32 | 47 | 13 | 8 | 11 | 54-43 | ||
| 9 | 32 | 47 | 13 | 8 | 11 | 48-48 | ||
| 10 | 32 | 46 | 11 | 13 | 8 | 43-38 | ||
| 11 | 32 | 43 | 11 | 10 | 11 | 51-54 | ||
| 12 | 32 | 42 | 12 | 6 | 14 | 45-52 | ||
| 13 | 32 | 41 | 10 | 11 | 11 | 31-38 | ||
| 14 | 32 | 36 | 9 | 9 | 14 | 32-38 | ||
| 15 | 32 | 30 | 8 | 6 | 18 | 44-60 | ||
| 16 | 32 | 27 | 5 | 12 | 15 | 38-57 | ||
| 17 | 32 | 25 | 6 | 7 | 19 | 35-63 | ||
| 18 | 32 | 21 | 5 | 6 | 21 | 37-71 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
I liga - mecze rozegrane u siebie
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 16 | 37 | 11 | 4 | 1 | 40-16 | ||
| 2 | 15 | 34 | 10 | 4 | 1 | 31-14 | ||
| 3 | 15 | 31 | 9 | 4 | 2 | 28-16 | ||
| 4 | 17 | 31 | 9 | 4 | 4 | 30-21 | ||
| 5 | 16 | 30 | 8 | 6 | 2 | 29-17 | ||
| 6 | 16 | 28 | 8 | 4 | 4 | 32-21 | ||
| 7 | 16 | 27 | 7 | 6 | 3 | 30-16 | ||
| 8 | 16 | 27 | 8 | 3 | 5 | 26-17 | ||
| 9 | 16 | 27 | 7 | 6 | 3 | 32-24 | ||
| 10 | 16 | 26 | 7 | 5 | 4 | 18-16 | ||
| 11 | 16 | 24 | 6 | 6 | 4 | 21-18 | ||
| 12 | 16 | 24 | 7 | 3 | 6 | 21-24 | ||
| 13 | 16 | 22 | 6 | 4 | 6 | 21-23 | ||
| 14 | 16 | 19 | 5 | 4 | 7 | 17-17 | ||
| 15 | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 24-27 | ||
| 16 | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 15-26 | ||
| 17 | 16 | 10 | 2 | 4 | 10 | 23-36 | ||
| 18 | 16 | 9 | 2 | 3 | 11 | 22-41 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
I liga - mecze rozegrane na wyjeździe
| Lp | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Gole | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 16 | 28 | 7 | 7 | 2 | 29-16 | ||
| 2 | 16 | 28 | 8 | 4 | 4 | 33-22 | ||
| 3 | 16 | 24 | 7 | 3 | 6 | 18-16 | ||
| 4 | 16 | 23 | 6 | 5 | 5 | 33-30 | ||
| 5 | 16 | 23 | 6 | 5 | 5 | 27-24 | ||
| 6 | 16 | 22 | 5 | 7 | 4 | 22-20 | ||
| 7 | 15 | 20 | 6 | 2 | 7 | 22-27 | ||
| 8 | 16 | 20 | 6 | 2 | 8 | 24-27 | ||
| 9 | 16 | 20 | 6 | 2 | 8 | 24-29 | ||
| 10 | 15 | 19 | 4 | 7 | 4 | 20-21 | ||
| 11 | 17 | 18 | 5 | 3 | 9 | 21-34 | ||
| 12 | 16 | 17 | 4 | 5 | 7 | 15-21 | ||
| 13 | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 13-22 | ||
| 14 | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 19-30 | ||
| 15 | 16 | 15 | 3 | 6 | 7 | 13-22 | ||
| 16 | 16 | 14 | 4 | 2 | 10 | 20-33 | ||
| 17 | 16 | 11 | 1 | 8 | 7 | 23-31 | ||
| 18 | 16 | 11 | 3 | 2 | 11 | 14-35 | ||
| M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka | ||||||||
Aktualna tabela ligi I liga - sezon 2025/2026
Interesuje Cię aktualna tabela ligi I liga w sezonie 2025/2026? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.
Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy
Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę I liga regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.
Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.
I liga - klasyfikacja najlepszych strzelców
Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2025/2026.
Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi I liga. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze
Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2025/2026.
I liga (sezon 2025/2026) - średnia ilość bramek
| Drużyna | M | Śr. Br | Śr. Bz | Śr. Bs | >2.5 | <2.5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
Śląsk Wrocław
|
31 | 3.48 | 2.06 | 1.42 | 77.42 % | 22.58 % |
Wieczysta Kraków
|
32 | 3.38 | 2.03 | 1.34 | 56.25 % | 43.75 % |
GKS Tychy
|
32 | 3.38 | 1.16 | 2.22 | 68.75 % | 31.25 % |
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
|
32 | 3.28 | 1.59 | 1.69 | 75 % | 25 % |
Stal Mielec
|
32 | 3.25 | 1.38 | 1.88 | 68.75 % | 31.25 % |
Wisła Kraków
|
32 | 3.16 | 2.16 | 1 | 59.38 % | 40.63 % |
Miedź Legnica
|
32 | 3.09 | 1.53 | 1.56 | 62.5 % | 37.5 % |
ŁKS Łódź
|
31 | 3.06 | 1.65 | 1.42 | 67.74 % | 32.26 % |
Znicz Pruszków
|
32 | 3.06 | 1.09 | 1.97 | 56.25 % | 43.75 % |
Polonia Bytom
|
32 | 3.03 | 1.69 | 1.34 | 53.13 % | 46.88 % |
Stal Rzeszów
|
32 | 3.03 | 1.41 | 1.63 | 68.75 % | 31.25 % |
Polonia Warszawa
|
32 | 3 | 1.5 | 1.5 | 56.25 % | 43.75 % |
Górnik Łęczna
|
32 | 2.97 | 1.19 | 1.78 | 62.5 % | 37.5 % |
Ruch Chorzów
|
32 | 2.88 | 1.56 | 1.31 | 59.38 % | 40.63 % |
Puszcza Niepołomice
|
32 | 2.53 | 1.34 | 1.19 | 53.13 % | 46.88 % |
Chrobry Głogów
|
32 | 2.41 | 1.38 | 1.03 | 50 % | 50 % |
Pogoń Siedlce
|
32 | 2.19 | 1 | 1.19 | 37.5 % | 62.5 % |
Odra Opole
|
32 | 2.16 | 0.97 | 1.19 | 34.38 % | 65.63 % |
| M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5 | ||||||
I liga (sezon 2025/2026) - Najlepsi strzelcy
| Lp | Piłkarz | Klub | Bramki |
|---|---|---|---|
| 1 | Angel Rodado | Wisła Kraków | 21 |
| 2 | Łukasz Zjawiński | Polonia Warszawa | 19 |
| 3 | Przemysław Banaszak | Śląsk Wrocław | 14 |
| 4 | Patryk Szwedzik | Ruch Chorzów | 14 |
| 5 | Rafał Adamski | Pogoń Grodzisk Mazowiecki | 12 |
I liga - pełna klasyfikacja strzelców





























































































_1776713266.png)





