Tabela: Stalowa Wola > Klasa A, gr. II (sezon 2023/2024) Umieść na swojej stronie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS Brzyska Wola | 18 | 40 | 13 | 1 | 4 | 44 | 19 | 25 | |
2 | Unia Nowa Sarzyna | 19 | 36 | 11 | 3 | 5 | 57 | 28 | 29 | |
3 | KS Podwolina | 18 | 36 | 11 | 3 | 4 | 49 | 26 | 23 | |
4 | Łęg Stany | 18 | 34 | 9 | 7 | 2 | 45 | 26 | 19 | |
5 | Podlesianka Kamień | 17 | 32 | 10 | 2 | 5 | 36 | 19 | 17 | |
6 | Staromieszczanka Stare Miasto | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 32 | 30 | 2 | |
7 | KS Sarzyna | 18 | 30 | 8 | 6 | 4 | 24 | 15 | 9 | |
8 | Górnovia Górno | 18 | 30 | 9 | 3 | 6 | 32 | 20 | 12 | |
9 | PUKS Francesco Jelna | 18 | 26 | 8 | 2 | 8 | 42 | 36 | 6 | |
10 | Advit Łętownia | 18 | 17 | 5 | 2 | 11 | 25 | 37 | -12 | |
11 | Retman Ulanów | 16 | 15 | 4 | 3 | 9 | 26 | 50 | -24 | |
12 | Sokół Hucisko | 18 | 15 | 4 | 3 | 11 | 24 | 49 | -25 | |
13 | Tanew Harasiuki | 19 | 8 | 2 | 2 | 15 | 25 | 73 | -48 | |
14 | San Wierzawice | 19 | 8 | 2 | 2 | 15 | 25 | 58 | -33 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Staromieszczanka Stare Miasto - mecze rozegrane u siebie
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Nowa Sarzyna | 9 | 24 | 8 | 0 | 1 | 35 | 8 | 27 | |
2 | LKS Brzyska Wola | 9 | 24 | 8 | 0 | 1 | 26 | 10 | 16 | |
3 | Podlesianka Kamień | 9 | 22 | 7 | 1 | 1 | 27 | 10 | 17 | |
4 | Górnovia Górno | 9 | 20 | 6 | 2 | 1 | 21 | 6 | 15 | |
5 | KS Podwolina | 9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 27 | 13 | 14 | |
6 | Staromieszczanka Stare Miasto | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 16 | 12 | 4 | |
7 | PUKS Francesco Jelna | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 19 | 10 | 9 | |
8 | Łęg Stany | 9 | 16 | 4 | 4 | 1 | 23 | 16 | 7 | |
9 | KS Sarzyna | 10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 10 | 9 | 1 | |
10 | Retman Ulanów | 7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 14 | 18 | -4 | |
11 | Sokół Hucisko | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 10 | 21 | -11 | |
12 | Tanew Harasiuki | 10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 18 | 41 | -23 | |
13 | Advit Łętownia | 9 | 5 | 1 | 2 | 6 | 7 | 14 | -7 | |
14 | San Wierzawice | 9 | 4 | 1 | 1 | 7 | 14 | 31 | -17 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Staromieszczanka Stare Miasto - mecze rozegrane na wyjeździe
Lp. | Drużyna | M | Pkt | Z | R | P | Bz | Bs | RB | Forma |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łęg Stany | 9 | 18 | 5 | 3 | 1 | 22 | 10 | 12 | |
2 | KS Podwolina | 9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 22 | 13 | 9 | |
3 | LKS Brzyska Wola | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 18 | 9 | 9 | |
4 | KS Sarzyna | 8 | 15 | 4 | 3 | 1 | 14 | 6 | 8 | |
5 | Staromieszczanka Stare Miasto | 9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 16 | 18 | -2 | |
6 | Unia Nowa Sarzyna | 10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 22 | 20 | 2 | |
7 | Advit Łętownia | 9 | 12 | 4 | 0 | 5 | 18 | 23 | -5 | |
8 | Górnovia Górno | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 11 | 14 | -3 | |
9 | Podlesianka Kamień | 8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 9 | 9 | 0 | |
10 | PUKS Francesco Jelna | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 23 | 26 | -3 | |
11 | Sokół Hucisko | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 14 | 28 | -14 | |
12 | Retman Ulanów | 9 | 5 | 1 | 2 | 6 | 12 | 32 | -20 | |
13 | San Wierzawice | 10 | 4 | 1 | 1 | 8 | 11 | 27 | -16 | |
14 | Tanew Harasiuki | 9 | 1 | 0 | 1 | 8 | 7 | 32 | -25 | |
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB = Bz-Bs, - zwycięstwo, - remis, - porażka |
Staromieszczanka Stare Miasto - ostatnie mecze
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | Liga |
---|---|---|---|---|
2024-04-20 | Unia Nowa Sarzyna | 4 - 2 | Staromieszczanka Stare Miasto | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2024-04-13 | Staromieszczanka Stare Miasto | 1 - 1 | Łęg Stany | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2024-04-06 | PUKS Francesco Jelna | 1 - 2 | Staromieszczanka Stare Miasto | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2024-03-30 | Staromieszczanka Stare Miasto | 3 - 0 | Retman Ulanów | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2024-03-24 | Tanew Harasiuki | 1 - 3 | Staromieszczanka Stare Miasto | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2023-11-05 | Staromieszczanka Stare Miasto | 0 - 4 | LKS Brzyska Wola | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2023-10-29 | KS Podwolina | 3 - 0 | Staromieszczanka Stare Miasto | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2023-10-22 | Staromieszczanka Stare Miasto | 2 - 0 | KS Sarzyna | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2023-10-15 | Sokół Hucisko | 0 - 1 | Staromieszczanka Stare Miasto | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2023-10-08 | Staromieszczanka Stare Miasto | 1 - 2 | Podlesianka Kamień | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2023-10-01 | San Wierzawice | 1 - 3 | Staromieszczanka Stare Miasto | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2023-09-23 | Staromieszczanka Stare Miasto | 1 - 0 | Górnovia Górno | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2023-09-16 | Advit Łętownia | 2 - 0 | Staromieszczanka Stare Miasto | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2023-09-09 | Staromieszczanka Stare Miasto | 2 - 1 | Unia Nowa Sarzyna | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2023-09-03 | Łęg Stany | 3 - 3 | Staromieszczanka Stare Miasto | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2023-08-26 | Staromieszczanka Stare Miasto | 5 - 3 | PUKS Francesco Jelna | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2023-08-20 | Retman Ulanów | 3 - 2 | Staromieszczanka Stare Miasto | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
2023-08-12 | Staromieszczanka Stare Miasto | 1 - 1 | Tanew Harasiuki | Stalowa Wola > Klasa A, gr. II |
Staromieszczanka Stare Miasto - strzelcy bramek Umieść na swojej stronie
Lp. | Piłkarz | Bramki |
---|---|---|
Brak statystyk |