Zakończony
Polonia Warszawa 2
Górnik Łęczna 1
I liga
Zakończony
Piast Gliwice 0
GKS Katowice 0
Ekstraklasa
Zakończony
Warta Poznań 0
Sandecja Nowy Sącz 0
II liga
Zakończony
Polonia Piła 31
Abramczyk Polonia Bydgoszcz 58
Metalkas 2. Ekstraliga
Zakończony
GKS Tychy 0
Ruch Chorzów 4
I liga
Zakończony
Wisła Płock 0
Motor Lublin 4
Ekstraklasa
Zakończony
Aluron CMC Warta Zawiercie 3
Bogdanka LUK Lublin 1
PlusLiga - faza play-off
Zakończony
Innpro ROW Rybnik 41
Hunters PSŻ Poznań 49
Metalkas 2. Ekstraliga
Zakończony
Pogoń Siedlce 1
Stal Rzeszów 2
I liga
Zakończony
Zagłębie Sosnowiec 0
Hutnik Kraków 2
II liga
Zakończony
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa 31
Gezet Stal Gorzów 59
PGE Ekstraliga
Zakończony
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0
Legia Warszawa 1
Ekstraklasa
Zakończony
Unia Skierniewice 2
Resovia 1
II liga
Zakończony
Orlen Oil Motor Lublin 55
Betard Sparta Wrocław 35
PGE Ekstraliga
Zakończony
Odra Opole 3
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1
I liga
Zakończony
Śląsk Wrocław 2
ŁKS Łódź 2
I liga
Zakończony
Cracovia 0
Radomiak Radom 0
Ekstraklasa
Zakończony
Wiślanie Skawina 1
Naprzód Jędrzejów 0
III liga, gr. IV
Zakończony
Świdniczanka Świdnik 0
Pogoń-Sokół Lubaczów 3
III liga, gr. IV
Zakończony
Stal Kraśnik 1
Siarka Tarnobrzeg 1
III liga, gr. IV
Zakończony
Korona II Kielce 1
Wisłoka Dębica 0
III liga, gr. IV
Zakończony
Wisła II Kraków 3
Cracovia II 1
III liga, gr. IV
Zakończony
Sokół Kolbuszowa Dolna 2
Czarni Połaniec 1
III liga, gr. IV
Zakończony
Sparta Kazimierza Wielka 0
Podlasie Biała Podlaska 5
III liga, gr. IV
Zakończony
Arka Gdynia 0
Górnik Zabrze 0
Ekstraklasa
Zakończony
Chełmianka Chełm 1
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0
III liga, gr. IV
Zakończony
Star Starachowice 1
Avia Świdnik 1
III liga, gr. IV
Zakończony
Raków Częstochowa 0
Jagiellonia Białystok 2
Ekstraklasa

Tabela: Stalowa Wola > Klasa A, gr. II (sezon 2019/2020)

Wybierz sezon:

Tabela: Stalowa Wola > Klasa A, gr. II (sezon 2019/2020)

Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 15 33 10 3 2 40-22
2 14 32 10 2 2 47-20
3 15 30 9 3 3 35-9
4 15 29 9 2 4 35-12
5 15 27 8 3 4 41-22
6 15 26 7 5 3 28-21
7 15 23 6 5 4 27-22
8 15 22 7 1 7 33-23
9 15 20 6 2 7 28-31
10 15 18 5 3 7 21-28
11 15 17 5 2 8 22-48
12 15 16 5 1 9 28-45
13 15 15 4 3 8 20-32
14 15 13 3 4 8 19-28
15 15 8 2 2 11 17-51
16 14 6 1 3 10 17-44
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka

Stalowa Wola > Klasa A, gr. II - mecze rozegrane u siebie

Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 8 20 6 2 0 23-2
2 8 19 6 1 1 27-6
3 7 19 6 1 0 18-5
4 7 17 5 2 0 31-10
5 8 16 5 1 2 26-12
6 8 13 3 4 1 18-11
7 8 13 4 1 3 17-28
8 8 10 3 1 4 15-17
9 8 10 3 1 4 11-13
10 6 9 3 0 3 8-7
11 7 9 3 0 4 13-14
12 8 8 2 2 4 10-14
13 7 6 1 3 3 10-15
14 8 4 1 1 6 6-18
15 7 4 1 1 5 7-20
16 6 1 0 1 5 5-21
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka

Stalowa Wola > Klasa A, gr. II - mecze rozegrane na wyjeździe

Lp Drużyna M Pkt Z R P Gole Forma
1 8 20 6 2 0 18-6
2 7 15 5 0 2 16-10
3 8 14 4 2 2 22-17
4 9 13 4 1 4 25-16
5 7 11 3 2 2 15-10
6 8 11 3 2 3 15-17
7 7 10 3 1 3 12-7
8 7 10 3 1 3 8-6
9 7 10 3 1 3 9-11
10 7 9 2 3 2 13-10
11 7 8 2 2 3 10-15
12 7 7 2 1 4 10-18
13 7 6 2 0 5 13-28
14 8 5 1 2 5 12-23
15 7 4 1 1 5 5-20
16 8 4 1 1 6 10-31
M mecze, Pkt punkty, Z zwycięstwa, R remisy, P porażki · zwycięstwo remis porażka

Aktualna tabela ligi Stalowa Wola > Klasa A, gr. II - sezon 2019/2020

Interesuje Cię aktualna tabela ligi Stalowa Wola > Klasa A, gr. II w sezonie 2019/2020? Dobrze trafiłeś! Na tej stronie znajdziesz kompleksowe zestawienie pozycji drużyn, liczby rozegranych meczów, punktów, bilansu bramek i wielu innych istotnych danych, które na bieżąco odzwierciedlają przebieg rozgrywek.

Statystyki domowe, wyjazdowe i bilans bramkowy

Tabela uwzględnia zarówno mecze domowe, jak i wyjazdowe, a także statystyki takie jak liczba zwycięstw, remisów i porażek oraz bilans bramkowy. Jeśli śledzisz ligę Stalowa Wola > Klasa A, gr. II regularnie lub obstawiasz mecze, nasza tabela to źródło wiedzy, które pomoże Ci analizować formę poszczególnych drużyn.

Oprócz klasycznej tabeli prezentujemy również średnią ilość bramek zdobywanych i traconych przez każdą drużynę. Dowiesz się też, w ilu spotkaniach padało więcej niż 2.5 gola - to ważne dane dla fanów zakładów bukmacherskich i pasjonatów piłkarskich analiz.

Stalowa Wola > Klasa A, gr. II - klasyfikacja najlepszych strzelców

Na stronie znajdziesz również klasyfikację najlepszych strzelców, z listą zawodników, którzy zdobyli najwięcej bramek w sezonie 2019/2020.

Staramy się na bieżąco aktualizować dane, żeby prezentowane wyniki i statystyki ligi Stalowa Wola > Klasa A, gr. II. były zgodne z rzeczywistością. Jeżeli okazałoby się, że tak nie jest - daj nam znać. Zajmiemy się tym. To sprawia, że nasza tabela to nie tylko narzędzie informacyjne, ale również wiarygodne źródło wiedzy o lidze

Chcesz wiedzieć, kiedy odbędą się kolejne mecze lub jak zakończyły się poprzednie kolejki? Zajrzyj do sekcji z terminarzem i wynikami - znajdziesz tam szczegóły każdego spotkania sezonu 2019/2020.

Stalowa Wola > Klasa A, gr. II (sezon 2019/2020) - średnia ilość bramek

Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
Staromieszczanka Stare Miasto
15 4.87 1.87 3 73.33 % 26.67 %
Azalia Wola Zarczycka
14 4.79 3.36 1.43 78.57 % 21.43 %
Czarni Sójkowa
15 4.67 1.47 3.2 73.33 % 26.67 %
Rotunda Krzeszów
15 4.53 1.13 3.4 73.33 % 26.67 %
Azalia Brzóza Królewska
14 4.36 1.21 3.14 85.71 % 14.29 %
San Kłyżów
15 4.2 2.73 1.47 66.67 % 33.33 %
Podlesianka Kamień
15 4.13 2.67 1.47 66.67 % 33.33 %
Łęg Stany
15 3.93 1.87 2.07 86.67 % 13.33 %
Sparta Jeżowe
15 3.73 2.2 1.53 66.67 % 33.33 %
Retman Ulanów
15 3.47 1.33 2.13 60 % 40 %
KS Jarocin
15 3.27 1.87 1.4 60 % 40 %
Tanew Wólka Tanewska
15 3.27 1.8 1.47 46.67 % 53.33 %
Victoria Giedlarowa
15 3.27 1.4 1.87 60 % 40 %
Sokół Hucisko
15 3.13 2.33 0.8 53.33 % 46.67 %
KS Sarzyna
15 3.13 1.27 1.87 73.33 % 26.67 %
KP Zarzecze
15 2.93 2.33 0.6 53.33 % 46.67 %
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

Stalowa Wola > Klasa A, gr. II (sezon 2019/2020) - Najlepsi strzelcy

Lp Piłkarz Klub Bramki
Brak statystyk

Stalowa Wola > Klasa A, gr. II - pełna klasyfikacja strzelców

Tabele/statystyki - Inne ligi