https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/188321-CWKS-Resovia-Rzeszow-KP-Blekitni-Stargard-23-kolejka.htm

2015-12-22 13:07:46

Karpaty Krosno będą współpracować z GKS-em Katowice

fot. gkskatowice.eu
fot. gkskatowice.eu
Trzecioligowe Karpaty Krosno w najbliższym czasie mają podpisać umowę o współpracy z pierwszoligowym GKS-em Katowice.
 
- W najbliższym czasie podpisuję umowę o ścisłej współpracy z GKS-em Katowice - powiedział Marek Penar, prezes Karpat Krosno, czwartek drużyny w 3 lidze lubelsko-podkarpackiej.
 
- Będzie to współpraca długofalowa, na wielu płaszczyznach, na zasadach czysto partnerskich i koleżeńskich. Z pewnością pozyskamy stamtąd zawodników, którzy nie zmieszczą się w składzie "Gieksy".
 
Przypominamy, że krośnieński klub ma w planie również zacieśnienie współpracy z Widzewem Łódź, czego efektem będzie mecz towarzyski obydwu klubów zaplanowany na 23 lutego 2016 roku.
 
- Przez całą rundę jesienną walczyliśmy wszyscy razem, aby o Karpatach było głośno. Co rusz pojawiały się nowe pomysły, które systematycznie realizowaliśmy. Myślę, że dzięki temu kilka osób więcej w Krośnie i okolicach usłyszało o naszym klubie - zakończył prezes.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem