https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/188321-CWKS-Resovia-Rzeszow-KP-Blekitni-Stargard-23-kolejka.htm

2015-12-26 15:15:42

Paweł Jarząb: "Bycie kapitanem to olbrzymie wyróżnienie"

Paweł Jarząb jest kapitanem Karpat Krosno (fot. Marcin Pirga)
Paweł Jarząb jest kapitanem Karpat Krosno (fot. Marcin Pirga)
- Bycie kapitanem to dla mnie olbrzymie wyróżnienie, ale i również ogromna odpowiedzialność - powiedział Paweł Jarząb, piłkarz Karpat Krosno.
 
24-letni Paweł Jarząb w ubiegłej rundzie rozegrał 16 meczów w barwach Karpat Krosno i był solidnym punktem drużyny. Gola wprawdzie nie zdobył, ale nie tego oczekuje się od obrońcy.
 
- Rundę zaczynałem na trybunach i pamiętam, że to nie było fajne uczucie. Na taką decyzję trenera wpływ miała też na pewno moja kontuzja z końcówki poprzedniego sezonu. W meczu z JKS Jarosław ze względu na deficyt środkowych obrońców zostałem wystawiony w podstawowym składzie i od tego czasu do końca rundy rozegrałem wszystkie mecze w pełnym wymiarze czasowym - przyznał piłkarz w rozmowie z oficjalnym serwisem internetowym Karpat.
 
- Na boisku czułem się pewnie do końcówki rundy. Trochę gorzej wyglądałem w tych dwóch meczach nowej rundy. Chyba odczuwałem już trudy sezonu i nogi już tak nie "niosły".

>> Odbierz bonus aż do 200 PLN w Betsafe!

Paweł Jarząb w drużynie Czesława Owczarka pełni obecnie funkcję kapitana i nie ukrywa, że to dla niego zaszczyt.
 
- Dla mnie jest to olbrzymie wyróżnienie, ale i również ogromna odpowiedzialność. Chciałbym żeby o klubie i o drużynie w mieście mówiło się tylko dobre rzeczy. Życzyłbym sobie żeby w szatni panowała dobra atmosfera - powiedział wychowanek krośnieńskiego klubu.
 
- Chciałbym, aby każdy zawodnik na trening przychodził z przyjemnością, a po treningu nie chciał z tej szatni wychodzić. Ciężkie to zadanie, bo w klubie szykują się zmiany personalne. Najpierw trzeba będzie się poznać z nowymi zawodnikami, a proces budowania zespołu i atmosfery jest czasochłonny. Do pierwszego meczu pozostały cztery miesiące, a w międzyczasie będzie pewnie jakieś zgrupowanie więc myślę, że damy radę - uśmiechał się Paweł Jarząb.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem