https://dspk.kindredplc.com/redirect.aspx?pid=591051&bid=12859

2015-12-28 11:10:11

Daniel Paszek: "Muszę udowodnić, że mój transfer nie był błędem"

Daniel Paszek (w czerwonym stroju) grał ostatnio na wypożyczeniu do Polonii Łaziska Górne (fot. polonia.laziska.pl)
Daniel Paszek (w czerwonym stroju) grał ostatnio na wypożyczeniu do Polonii Łaziska Górne (fot. polonia.laziska.pl)
- Na każdym treningu muszę udowadniać, że mój tranfer nie był błędem - powiedział Daniel Paszek, nowy zawodnik Karpat Krosno.
 
O tym, że Daniel Paszek zostanie gracze trzecioligowych Karpat Krosno pisaliśmy już początkiem grudnia.
 
22-letni piłkarz karierę rozpoczynał w drużynie Fortuny Wyry, a później przez kilka lat grał w grupach młodzieżowych Rozwoju Katowice. W wieku 17 lat zadebiutował w drużynie seniorów. W sezonie 2011/2012 wywalczył z katowicką ekipą awans do II ligi. Ostatnie półtora roku spędził na wypożyczeniu do Polonii Łaziska Górne.
 
- Do Karpat Krosno trafiłem spontanicznie. Przyjechałem, zagrałem w meczu kontrolnym i jestem w Karpatach - powiedział Daniel Paszek, nowy zawodnik krośnieńskiego klubu. Rozmowę z piłkarzem przeprowadził oficjalny serwis internetowy Karpat.
 
- Nie wiem jeszcze jaką rolę będę pełnił w drużynie. Póki, co muszę udowadniać na każdym treningu, że mój transfer nie był błędem - dodał piłkarz.
 
W ubiegłym sezonie w barwach Polonii Łaziska Daniel Paszek rozegrał 29 spotkań. Może nie jest bramkostrzelny, bo zdobył tylko jednego gola, ale często uczestniczył w budowaniu akcji zespołu.
  
- Jestem zawodnikiem, który bazuje na szybkości i to uważam za jeden ze swoich atutów. Więcej postaram się pokazać na boisku - zakończył Daniel Paszek.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem