Sebastian Szombierski (na zdjęciu z lewej) przenosi się z GKS-u Katowice do Karpat Krosno (fot. gkskatowice.eu)
Pomocnik Sebastian Szombierski (GKS Katowice) to kolejny piłkarz zakontraktowany przez trzecioligowe Karpaty Krosno.
- Młody pomocnik z Karpatami Krosno związał się dwunastomiesięcznym kontraktem - poinformował klubowy serwis internetowy Karpat. To efekt współpracy Karpat z Gieksą, która została nawiązana jakiś czas temu.
19-letni Sebastina Szombierski przez większość kariery bronił barw właśnie GKS-u Katowice. Pierwsze piłkarskie kroki stawiał w ŚTS Katowice.
Grający na pozycji defensywnego pomocnika piłkarz znajdował się w szerokiej kadrze pierwszoligowca, jednak ostatecznie nie doczekał się debiutu. Występował głównie w trzecioligowych rezerwach (zdobył dwa gole).
To kolejny zimowy transfer Karpat Krosno. Wcześniej do drużyny dołączyli Daniel Paszek (Polonia Łaziska Górne), Janusz Wolański (Poroniec Poronin) i Zbigniew Dąbek (Izolator Boguchwała).
Czytaj także
2015-12-22 13:07
Karpaty będą współpracować z GKS-em Katowice
2016-01-26 17:48
Janusz Wolański i Zbigniew Dąbek zawodnikami Karpat
2016-01-27 12:17
Albert Telesz odchodzi z Karpat Krosno
2016-01-30 15:30
sparing: Partizan Bardejov - Karpaty Krosno 3-0
2016-02-03 15:22
Kasza i Buczek podpisali z Resovią umowy na 1,5 roku
Komentarze (16)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.