2015-08-30 10:31:21

Artur Gieraga dał zwycięstwo Motorowi Lublin nad Stalą Rzeszów [WIDEO]

Artur Gieraga zdobył gola w ostatniej minucie meczu (fot. Dariusz Miącz / Radio Lublin)
W 6. kolejce 3 ligi lubelsko-podkarpackiej Motor Lublin wygrał u siebie ze Stalą Rzeszów 1-0.

Mimo wielu akcji gospodarzom długo nie udawało się przeprowadzić składnej akcji, która pozwoliłaby na umieszczenie futbolówki w siatce.

Brak skupienia w zespole Motoru Lublin próbowali wykorzystać goście, jednak drużyna Stali Rzeszów nie potrafiła pokonać świetnie spisującego się Krzysztofa Żukowskiego.

"Stalowcy" wprawdzie trafili do siatki, ale sędzia liniowy bez wahania wskazał chorągiewką pozycję spaloną i bramka Sebastiana Brockiego nie została uznana.

Po chwili ofensywa Motoru Liblin próbowała zaskoczyć rywala, jednak piłka po strzale Kamila Stachyry zahaczyła o poprzeczkę.

Gdy wszyscy myśleli, że spotkanie zakończy się podziałem punktów, w 90. minucie po stałym fragmencie gry i zamieszaniu w polu bramkowym, do piłki doskoczył Artur Gieraga, który pokonał bezradnego Dawida Kaszubę.

Pozwycięstwie piłkarze Motoru Lublin umocnili się na pozycji lidera 3 ligi lubelsko-podkarpackiej. Stal Rzeszów jest druga z trzema punktami straty. Ma jednak do rozegrania o jedno spotkanie więcej.

MOTOR LUBLIN - STAL RZESZÓW 1-0 (0-0)

1-0 Gieraga (90)

Motor Lublin: Żukowski - Falisiewicz, Gieraga, Dikij, Szywacz, Stachyra (90. Prusinowski), Król, Tymosiak, Myśliwiecki (61. Paluch), Wojczuk (61. Wolski), Drozd (79. Mroczek).

Stal Rzeszów: Kaszuba - Baran (83. Szybko), Drelich, Hus, Suswam, Kanach, Brocki, Lisańczuk (87. Szymański), Maślany (80. Szczoczarz), Prędota, Szeliga.

Sędziował: Mateusz Nowak (Stalowa Wola). Żółte kartki: Szywacz - Suswam. Widzów: 3870.