https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2015-01-29 11:26:37

Damian Mikulec piłkarzem Polonii Przemyśl

20-letni Damian Mikulec (ostatnio Piast Tuczempy) jest kolejnym wzmocnieniem czwartoligowej Polonii Przemyśl.
 
Grający na pozycji pomocnika Damian Mikulec dogadał się już z nowym klubem - barwy Polonii Przemyśl będzie reprezentował co najmniej przez najbliższe pół roku.
 
Damian Mikulec ma za sobą grę w juniorach Czuwaju Przemyśl. Później występował kolejno w Karpatach Krosno, Cosmosie Nowotaniec i ostatnio w Piaście Tuczempy.
 
W drużynie Pawła Załogi w nadchodzącej rundzie zobaczymy także Mateusza Śwista (wcześniej JKS Jarosław) i Mateusza Kalawskiego (Granica Stubno). Blisko zakontraktowania jest również Bartłomiej Jaroch (Wesoła Zadąbrowie).
 
Całkiem możliwe, że do Polonii Przemyśl wróci także Ukrainiec Taras Owczar, który jesienią bronił barw Karpat Krosno.
 
Piłkarze Polonii już w najbliższą sobotę rozegrają pierwszym w tym roku mecz sparingowy. Ich rywalem będzie trzecioligowa Resovia.
 
Rozgrywki 4 ligi podkarpackiej rozpoczynają się 21 marca.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

xekomu 2016-04-01 05:46:26 0 0

lCiZqs ldmwxzqvdadj, [url=http://geczthqpunsb.com/]geczthqpunsb[/url], [link=http://mgeinbzwmrzm.com/]mgeinbzwmrzm[/link], http://vyyxwxghycaz.com/

qmevgc 2016-05-02 19:56:09 0 0

8kNbij ylhbywxrmpfk, [url=http://jcpdydozztcf.com/]jcpdydozztcf[/url], [link=http://igjfdrzvrdfl.com/]igjfdrzvrdfl[/link], http://nitdvvmrpwgp.com/

eweifnu 2016-05-03 01:13:21 0 0

6izDLj owqrspicjbyh, [url=http://uibsqfbsbbow.com/]uibsqfbsbbow[/url], [link=http://lsyzetupipzq.com/]lsyzetupipzq[/link], http://nrnigppslfsz.com/

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij