https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2015-01-29 21:47:20

SoccerTrip365 w Norwegii, czyli groundhopping z podkarpackim akcentem

Ekipa SoccerTrip365 wróciła właśnie z piłkarsko-podróżniczej wyprawy do Norwegii. Jeden z "groundhopperów" pochodzi z Podkarpacia.
 
Zacznijmy od początku. Czym jest projekt SoccerTrip365?
 
- To połączenie dwóch światów. Podróży i piłki nożnej. Ja mam doświadczenie piłkarskie, a mój kolega podróżnicze - tłumaczy 30-letni Sławomir Partyka, który pochodzi z Nowej Dęby, a mieszkał i wychowywał się w Woli Baranowskiej. Obecnie pracuje we Wrocławiu.
 
Sławomir Partyka podróżuje wspólnie z kolegą, Pawłem Jabłońskim, który jest fotografem i przede wszystkim podróżnikiem. Nie są to jednak zwykłe podróże tylko tzw. "groundhopping", czyli najprościej mówiąc stadionowa turystyka.
 
Obydwaj panowie mają w planie odwiedzenie jak największej liczby europejskich (a może także światowych?) stadionów. Swoje podróże postanowili dokumentować na blogu SoccerTrip365.
 
- Łącząc siły chcemy zwiedzać świat - mówi Sławomir Partyka, który przygodę z piłką rozpoczynał przed laty w Wisanie Skopanie. Później grał także w Polonii Przemyśl czy Broni Radom, a jeszcze w ubiegłym sezonie bronił barw Pogoni Oleśnica (4 liga dolnośląska).
 
Ekipa SoccerTrip365 na miejsce pierwszej oficjalnej wyprawy wybrała Norwegię. W połowie stycznia obydwaj panowie odwiedzieli m.in. stadion Fredrikstad FK, wielokrotnego mistrza Norwegii. O tym jak przebiegała wyprawa możecie poczytać na soccertrip365.com. Na stronie znajdziecie również zdjęcia i materiały wideo z wyprawy do Norwegii.
 
 
W związku z tym, że projekt wydał nam się ciekawy, a obydwaj panowie mają pozytywną zajawkę - portal podkarpacieLIVE obejmuje go patronatem. Co jakiś czas na łamach naszego portalu będziemy informować o nowych planach ekipy SoccerTrip365. Powodzenia!

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij