https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2015-04-16 23:54:06

SoccerTrip365 z wizytą w Poznaniu [ZDJĘCIA]

Ekipa SoccerTrip365 odwiedziła kolejne miasto. Tym razem był to Poznań.
1/12 - Ekipa SoccerTrip365, czyli piłkarscy groundhopperzy odwiedzili kolejne miasto. Tym razem był to Poznań. Tam zwiedzieli m.in. stadion Lecha Poznań oraz stadion im. Edmunda Szyca, gdzie dziś już niestety nie gra się w piłkę.
2/12 - Ekipa SoccerTrip365, czyli piłkarscy groundhopperzy odwiedzili kolejne miasto. Tym razem był to Poznań. Tam zwiedzieli m.in. stadion Lecha Poznań oraz stadion im. Edmunda Szyca, gdzie dziś już niestety nie gra się w piłkę.
3/12 - Ekipa SoccerTrip365, czyli piłkarscy groundhopperzy odwiedzili kolejne miasto. Tym razem był to Poznań. Tam zwiedzieli m.in. stadion Lecha Poznań oraz stadion im. Edmunda Szyca, gdzie dziś już niestety nie gra się w piłkę.
4/12 - Ekipa SoccerTrip365, czyli piłkarscy groundhopperzy odwiedzili kolejne miasto. Tym razem był to Poznań. Tam zwiedzieli m.in. stadion Lecha Poznań oraz stadion im. Edmunda Szyca, gdzie dziś już niestety nie gra się w piłkę.

5/12 - Ekipa SoccerTrip365, czyli piłkarscy groundhopperzy odwiedzili kolejne miasto. Tym razem był to Poznań. Tam zwiedzieli m.in. stadion Lecha Poznań oraz stadion im. Edmunda Szyca, gdzie dziś już niestety nie gra się w piłkę.
6/12 - Ekipa SoccerTrip365, czyli piłkarscy groundhopperzy odwiedzili kolejne miasto. Tym razem był to Poznań. Tam zwiedzieli m.in. stadion Lecha Poznań oraz stadion im. Edmunda Szyca, gdzie dziś już niestety nie gra się w piłkę.
7/12 - Ekipa SoccerTrip365, czyli piłkarscy groundhopperzy odwiedzili kolejne miasto. Tym razem był to Poznań. Tam zwiedzieli m.in. stadion Lecha Poznań oraz stadion im. Edmunda Szyca, gdzie dziś już niestety nie gra się w piłkę.
8/12 - Ekipa SoccerTrip365, czyli piłkarscy groundhopperzy odwiedzili kolejne miasto. Tym razem był to Poznań. Tam zwiedzieli m.in. stadion Lecha Poznań oraz stadion im. Edmunda Szyca, gdzie dziś już niestety nie gra się w piłkę.
9/12 - Ekipa SoccerTrip365, czyli piłkarscy groundhopperzy odwiedzili kolejne miasto. Tym razem był to Poznań. Tam zwiedzieli m.in. stadion Lecha Poznań oraz stadion im. Edmunda Szyca, gdzie dziś już niestety nie gra się w piłkę.
10/12 - Ekipa SoccerTrip365, czyli piłkarscy groundhopperzy odwiedzili kolejne miasto. Tym razem był to Poznań. Tam zwiedzieli m.in. stadion Lecha Poznań oraz stadion im. Edmunda Szyca, gdzie dziś już niestety nie gra się w piłkę.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij