2015-02-07 14:15:25

sparing: Tomasovia - Polonia Przemyśl 1-2

Piłkarze Polonii Przemyśl (niebieskie stroje) przegrali w sparingu z Tomasovią.
Polonia Przemyśl wygrała 2-1 z Tomasovią w rozegranym w Lubyczy Królewskiej meczu sparingowym.

Piłkarze Polonii Przemysl pokonali trzecioligowca w meczu kontrolnym.

Przemyślanie przegrywali do przerwy 0-1, ale odrobili straty w ostatnich 20 minutach spotkania.

Najpierw samobója zdobył Patryk Słotwiński, a na trzy minuty przed końcem gola na 2-1 dla Polonii strzelił Mateusz Wanat.

TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI - POLONIA PRZEMYŚL 1-2 (1-0)

1-0 Paskiw (25)
1-1 Słotwiński (70-samobójcza)
1-2 Wanat (87)

Polonia Przemyśl: Kuźma - Załoga, Kuźniar, Barszczak, Jaroch - Sedlaczek, Tabisz, Mikulec, Owczar - Gosa, Wanat oraz Krzanowski, Kuźma, Kokoć, Barszczak, Gagat, Mikulec, Tabisz, Sedlaczek)

Sparing Tomasovia - Polonia Przemyśl 1-2 [WIDEO, BRAMKI]