2014-03-30 00:03:19

Piast Tuczempy lepszy od Stali Nowa Dęba

Piast Tuczempy pewnie pokonał Stal Nowa Dęba 3-1 w meczu 19. kolejki 4 ligi podkarpackiej.

Gracze Piasta Tuczempy wyszli na prowadzenie już w 12. minucie spotkania po bramce Damiana Mikulca. Chwilę przed końcem drugiej połowy czerwoną kartką ukarany został Andrzej Dudziak i goście musieli grać w dziesiątkę.

W 62. minuci na 2-0 podwyższył Mateusz Hołub, a kilkanaście minut później na listę strzelców wpisał się Grzegorz Gierczak.

Honorowego gola dla Stali Nowa Dęba zdobył w końcówce Kamil Serafin.

1-0 Mikulec (12)
2-0 Hołub (62)
3-0 Gierczak (79)
3-1 K. Serafin (82)

Piast: Nalepa - Kud, Jaroch, Szuflita, Wielgosz - Mikulec, Sas, Pasaj, Iwanichyn (46. Czub) - M. Iwański (50. Gierczak), Hołub (87. Łukasiewicz)

Stal: Kotrych (46. Puzio) - Diektiarienko, Dudek, Dudziak, Horodeński Kacper, Urbaniak (46. Kowal), Milanowski (46. S. Serafin), K. Serafin, Marek (75. Kajetan Horodeński), Wilk, Rachwał

Sędziował: Marek Pająk (Mielec). Żółte Kartki: Dudziak, Kotrych. Czerwona kartka: Dudziak (43, druga żółta).

Tabela po sobotnich meczach 19. kolejki: 4 liga podkarpacka 2013/2014 - tabela, statystyki

źródło: polskieligi.net / kspiasttuczempy1937.futbolowo.pl