2014-03-30 13:50:07

Przełęcz Dukla rozbita przez Rzemieślnik Pilzno

W pierwszym niedzielnym meczu 19. kolejki 4 ligi podkarpackiej Przełęcz przegrała w Dukli z Rzemieślnikiem Pilzno aż 0-5.

Wynik otworzył pozyskany z Wisłoki Dębica skrzydłowy Dawid Florian - były zawodnik m.in Lecha Poznań.

Jeszcze przed przerwą przed szansą wyrównania stanął egzekwujący jedenastkę Krystian Frączek, jednak Michał Wilczyński obronił jego strzał.

Kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy było już 0-2, a strzelcem był tym razem Rafał Leśniowski.

Na 0-3 dla gości trafił Dawid Łapa, natomiast dwa kolejne gole wbił miejscowym w końcówce meczu Mirosław Pokrywka.

PRZEŁECZ DUKLA - RZEMIEŚLNIK PILZNO 0-5 (0-1)
0-1 Florian (14)
0-2 Leśniowski (51)
0-3 Łapa (68)
0-4 Pokrywka (87)
0-5 Pokrywka (89)

Przełęcz: Nowak - Mikos (70. Chłap), Jurc, Gonet, Pietruszka - Woźniak, Kmiecik, Walczak (70. Mącidym), Kowalski, Zięba (46. Moszczyński) - Frączek (75. Korzec)

Rzemieślnik: Wilczyński - Wiśniowski, Serafin, Pokrywka, Orzech - Pisarczyk (76. Książek), Leśniowski (78. Urjasz), Florek (61. Łazowski), Łapa (81. Rogowski), Florian - Zaskalski (72. Król)

Sędziował: Grzegorz Wrona (Kolbuszowa).  Żółte kartki: Jurc, Pietruszka, Woźniak - Pisarczyk, Łapa. Widzów: 120

źródło: Przełęcz Dukla