2024-04-20 16:31:11

Wisłok Wiśniowa pokonał na wyjeździe Igloopol Dębica

Wisłok Wiśniowa lepiej pokazał się w meczu wyjazdowym i wygrał 2-1 z Igloopolem Dębica.

Igloopol Dębica w ramach 4. ligi podkarpackiej ugościł dziś ekipę Wisłoka Wiśniowa. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, więc widowisko zapowiadało się bardzo wyrównanie. I takie właśnie było. Na prowadzenie wyszli goście w 12. minucie pojedynku. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Paweł Piątek, który strzałem z obrotu otwordzył wynik.

Odpowiedź "Morsów" przyszła jeszcze w pierwszej połowie, a konkretnie 40.minucie meczu. Po rzucie rożnym dziurę w defensywie Wisłoka odnalazł Mateusz Peda i pewnym strzałem po ziemi wyrównał wynik.

Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania

To jednak nie koniec emocji w tej części starcia. Przed przerwą na 2-1 bramke ustrzelił zawodnik Wisłoka - Arkadiusz Baran. Wyskoczył najwyżej po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i głową uderzył na bramkę. Piłka jeszcze kozłowała i wpadła do siatki, nie dając bramkarzowi szans na obronę. Druga połowa nie przyniosła nam jednak wiecęj goli, więc to goście wracają do siebie z pełna pulą.

0-1 Paweł Piątek (12)
1-1 Mateusz Peda (40)
1-2 Arkadusz Baran (42)

Igloopol: Maciąg,  Mosur, Dos Santos, Miłek, Peda, Okoń, Buda, Stefanik, Falarz, Cyganowski, Leśniak.
Wisłok: Korziewicz, Szymański, Majewski, Piątek, Krok, Czelny, Zięba, Szymański M.,Kasperkowicz, Gierlasiński, Kovtok.