fot. Siarka Tarnobrzeg
Siarka Tarnobrzeg wygrała dziś z KS-em Wiązownica. Premierową bramkę ustrzelił Konrad Misztal
Siarka Tarnobrzeg podjęła dziś na swoim terenie KS Wiązownica. Z pewnością do tego spotkania to gospodatze podchodzili w roli faworyta, gdyż w ligowej tabeli są wiceliderami, za Wieczystą Kraków. Wynik otworzył zawodnik Siarki, Konrad Misztal w 28.minucie odnalazł drogę do bramki rywali. Należy nadmienić, iż jest to jego premierowe trafienie w barwach tarnobrzeżan.
Jeden gol wystarczył wy wywalczyć pełna pulę
Zauważalna była lepsza postawa miejscowych, którzy byli zdecydowanie bardziej widoczni na boisku. Pierwszą groźniejszą akcję goście mieli dopiero przed końcem piewszej połowy. Druga odsłona mimo dominacji Siarki nie przyniosła już więcej celnych trafień. Jedna bramka wystarczyła im do osniesienia zwycięstwa i zgarnięcia trzech punktów.
W następnej kolejce tarnobrzeżanie wybiorą sie do Białej Podlaskiej, gdzie zmierzą się z Podlasiem. KS Wiązownica ugości u siebie Czarnych Połaniec.
1-0 Konrad Misztal (28)
Siarka: Cymerys, Misztal, Kumorek, Szymocha, Lisowski D., Jodłowski, Kaliniec, Lisowski P., Feret, Orlik, Iwao.
Wiązownica: Piechota, Tonia, Melinyshyn, Kordas(45' Wójcik), Płaneta, Tabor, Janiczak, Serafin, Michalik (65' Ożóg), Rak, Kasia.
Czytaj także
2024-04-20 12:28
Jarosław Skrobacz: Muszę wierzyć w utrzymanie
2024-04-20 13:59
Trzy rzuty karne w Rzeszowie!
2024-04-20 15:16
Wieczysta Kraków odrobiła straty i dopisała kolejny komplet punktów
2024-04-20 16:31
Wisłok Wiśniowa zainkasował trzy punkty!
2024-04-20 17:03
Resovia wygrała w Tychach!
2024-04-20 18:58
Wisłoka Dębica z historycznym zwycięstwem nad Tarnowem!
Komentarze (5)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.