2024-03-30 10:52:00

Robert Chmura: Muszą być zmiany w Sieniawie i pewnie mnie już tu nie będzie

fot. archiwum
fot. archiwum
 
- Gratuluję KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, bo 3-0 to jest świetny wynik. Zrobiliśmy wam spokojne i miłe święta. To był prezent dla Waszych kibiców, a dla nas mniej to radosny piątek. Do 44. minuty nie zapowiadało się na to co nastąpiło później. Daliśmy taki prezent jak zwykle z którego musieli skorzystać zawodnicy KSZO. Na początku drugiej połowy mieliśmy dwie dobre sytuacje po stałych fragemntach gry. I tylko na tyle było nas stać - powiedział Robert Chmura po porażce z KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
 
- To nasz trzeci mecz bez punktów i bez strzelonej bramki. Muszą w Sieniawie być zmiany. Pewnie to będzie taka zmiana, że mnie nie będzie w Sieniawie, bo tak dzisiaj czuję i to powiedziałem zawodnikom. Przed Sokołem Sieniawa ciężki kwiecień i może po tych Świętach Wielkanocnych jak wszystko zmartwychwstaje to i Sieniawa zmatwychwstanie. Nie wiem czy mam jeszcze wpływ na to to co się dzieje na boisku. Co innego sobie ustalamy, a co innego robimy - zakończył szkoleniowiec Texom Sokoła Sieniawa.
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Tadek 2024-03-31 20:40:33

Baran powiedzial, niemam robotnik do zespolu kim mam pracowac? Umiejetnosciami. Zawodników z 4ligi okregowki w 3 lidze? Majcher musisz do prowadzic te nedse do 4ligi

Kibic 2024-04-01 10:07:46

Tak grający Sokół miałby problemy w IV lidze. Więc nie oczekujmy utrzymania. Ach strach się bać co będzie z Wieczystą.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij