Patryk Zieliński może trafić do Klasy O Jarosław! (fot. Konrad Kwolek)
Patryk Zieliński jest blisko podpisania umowy z Orłem Przeworsk. 27-letni napastnik ostatnio występował w Ekoball Stali Sanok.
Orzeł Przeworsk zajmuje 1. miejsce w tabeli Klasy O Jarosław. Jednak piłkarze prowadzeni przez Patryka Brodę mają tyle samo punktów co drugi LKS Skołoszów. W związku z tym Orzeł potrzebuje wzmocnień, aby awansować do 4 ligi.
Jak udało nam się ustalić ekipa z Przeworska jest blisko porozumienia z Patrykiem Zielińskim. 27-latek ostatnio grał w Ekoball Stali Sanok, ale rozwiązał z nimi umowę za porozumieniem stron i aktualnie jest wolnym graczem.
Zieliński to wychowanek Stali Rzeszów. W swojej karierze grał również w Izolatorze Boguchwała, Wieczystej Kraków, KS-ie Wiązownica oraz JKS-ie Jarosław.
Czytaj także
2024-01-04 21:35
Tomasz Poręba kończy swoją działalność na rzecz Stali Mielec!
2024-01-04 22:50
Stal Stalowa Wola wznowiła przygotowania przed rundą wiosenną
2024-01-04 23:13
Z Nowym Rokiem zwycięskim krokiem
2024-01-05 10:58
Przez Karpaty Krosno do La Ligi!
2024-01-05 13:23
Sebastian Fedan przesunięty do A klasy!
2024-01-05 13:07
Nowy skrzydłowy blisko Stali Mielec?
Komentarze (8)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.