2023-12-06 10:30:00

Leszek Bartnicki: Żaden z zawodników Resovii nie ma ani złotówki zaległych pensji

Zapytaliśmy Leszka Bartnickiego o sytuację finansową Resovii przy okazji wyboru nowego szkoleniowca. Zobaczcie co odpowiedział prezes "Pasiaków".
 
- Na początek pytanie o finanse klubu. Jaka jest sytuacja finansowa Resovii?
 
- Nie wiem skąd są takie pytania. Ostatnio oglądałem konferencję prasową jednego z prezesów bardzo utytułowanego klubu z PKO Ekstraklasy. Usłyszałem, że w tym klubie nie płacą, ale w większości klubów nie płacą. Na ten moment żaden z zawodników Resovii nie ma ani złotówki zaległych pensji. Również gracze, którzy od nas odeszli nie mają żadnych zaległości.
 
To jest najlepsza odpowiedź na te pytania, bo ja też już słyszałem jakieś hiobowe wieści jak to w Resovii jest źle. Nie wiem w ogóle skąd takie dywagacje, ale mogę się tylko domyśleć, że są osoby które nie najlepiej życzą Resovii i stąd też takie bzdurne informacje.
 
Czy wszyscy udziałowcy wywiązują się z umów sponsorskich?
 
- To jest nasza sprawa. Na ten moment wszyscy się wywiązują z umów, które mają podpisane. Potwierdzam, wszyscy się wywiązują.
 
Zobaczcie całą konferencję prasową z wyboru nowego szkoleniowca Resovii.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 11

Rozwiąż działanie =

Niezależna Press 2023-12-06 10:43:29

Bartnicki opowiada banialuki i bzdury, widać gołym okiem, że ściemnia. W klubie 100 mówi się o zaległościach w pensjach i od sponsorów a tu na konferencji udaje, że wszystko jest super i wszystko jest uregulowane. Bzdura by wybielić się marketingowo.
Ściągają Ulatowskiego po to by wyłowić z SMS jakieś perełki pod pro junior bo wiadomo, że nie ma funduszy na zimowe wzmocnienia. Problemem jest niestety to, że w sms Resovi roczniki są dość słabe i polegają na odrzutach z Akademii Stali, Beniaminka i zaciągu z SMS Rzeszów. Bartnicki wmówił zarządowi, że Ulatowski ma szerokie kontakty i mocną pozycje w Lechu więc wyłowi stamtąd jakieś perły do transferu za psie pieniądze. Niestety Lech nie ma interesu by dawać chłopaków do Resovii, nawet odrzuty. Lech ma rezerwy w 2 lidze do której zaraz Resovia dołączy a Ulatowski na słabe wyniki i bajkopisarstwo filozoficzne został najpier zdegradowany z rezerw a następnie podziękowano mu w akademii.
Obłuda aż bije z twarzy Bartnickiego gdy mówi, że decyzja o trenerze była przemyślana. Cala polska wie do ilu dzwoniono trenerów i że każdy odmawiał i stawiał stawki na które Resovii nie stać na ten moment. Ulatowski to fajny facet jest, ale seniorska piłka mu bardzo odjechała i złapał się Resovii jak tonący brzytwy. Jako jedyny się zgodził i nie stawiał warunków,. Jest to jego ostatnia szansa na zmycie z siebie fatalnej passy ostatnich lat i braku wyników.
Mam dziwne wrażenie, że Bartnicki nie bardzo pała sympatią do normalnych dziennikarzy (jego pseudo kariera dziennikarska może być tu kompleksem), najlepiej jak to ktos wspomniał pytania i to tylko w dobrym kontekście zadawała NIEZALEŻNY DZIENNIKARZ BUKAŁA. On nie zada trudnych pytań i nie będzie mówił prawdy. Znamy jego nos Pinokia. To taki Morawiecki Rzeszowskiej Piłki Kopanej. Ten zabieg z wyrzuceniem Hajdo, który przestał gryźć się w język i zaczął mówić prawdę to bardziej wskazuje na to, że to działania na Utrzymanie się Bartnickiego przy korycie mydląc oczy kibicom i zarządowi niż chęć utrzymania Resovii w 1 lidze.
Ani Bartnicki ani Ulatowski nic tu ciekawego nie powiedzieli ale jeżeli oni twierdzą, że ta obecna kadra jest mocna i ma potencjał to życzę powodzenia w 2 lidze.

edzio 2023-12-06 10:53:37

widać że pan pseudo dziennikarz wolał usłyszeć coś innego, o zaległościach, strajkach itp. ... to radzę podbić do swojego klubu przy wisłoku i zbierać miód który spływa ulicą...taki tam dobrobyt

Kenes 2023-12-06 11:04:15

O cie jeeebe! resowia zatrudnia aż 3 stendaperów. Bartnicki, Ulatowski i Bukała. Toż to wzorzec na rzeszowski Kabareton o tematyce sportowej. Czekam na cotygodniowe Stand****y!

Pempa i LIFT 2023-12-06 11:04:32

Uregulowane? Hahahahahaha

Kawalec Deweloper Apklałn 2023-12-06 11:05:20

Ja nic nie wiem o żadnej umowie.. nie mam pieniędzy. Stachowska - Nie ma działek nie ma kasy!

Radzio A 2023-12-06 11:15:04

Gdzie som moje piniondze

Decowski out 2023-12-06 11:15:29

Jak tacy informatorzy jak ci co udzielają wywiadów to dajcie żyć z rzetelnością! Tylko RESOVIA!

~anonim 2023-12-06 11:16:52

Zazdroszczą nam stalowcy trenera reprezentacji Polski. Ten selekcjoner odkrył też sporo młodych zawodników Lecha, którzy graja dziś w światowych klubach. Teraz to samo zrobi z naszą Resovią. Na meczu z Jagiellonią widziałem sporo młodych adeptów SMS, którzy pukają już do pierwszej drużyny. Powodzenia trenerze. Baraże są w naszym zasięgu

Tomcio Es 2023-12-06 11:29:33

A nam nie budujo a mieli płaczemy naFijolka nadajemy w dupę kopac chcemy. na Resovie dajo musimy knuć towarzysze i pisać pisać tak jak ojce donosy na wsk pisali

Do niedoje... Press 2023-12-06 13:12:19

Powiedz z iloma trenerami rozmawiano? Nie zapomnij wymienić nazwisk i stawek.

Do Niedojeb. Prezes 2023-12-06 23:29:38

Leszku, nie denerwuj się. Dzwoniłeś conajmniej do 5 którzy Ci odmówili. Nazwiska sam znasz a jak nie to Ci Hajdo powie, którym konkretnie odradzał tu przyjście. Nie czaruj.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij