2023-12-06 10:14:00

Grzegorz Słaby po meczu z Asseco Resovią: Nie jestem od oceniania sędziowania

Grzegorz Słaby nie krył wzburzenia decyzjami sędziów w meczu Asseco Resovii z GKS-em Katowice. Zobaczcie co nam powiedział szkoleniowiec ekipy z Katowic.
 
- W szczególności dwie końcówki bardzo bolą, bo przegraliśmy je na przewagi. Każdy widział, co się w tych końcówkach działo. Nie mogę mieć żadnych pretensji do chłopaków, bo graliśmy w tych końcówkach jak równy z równym. Bardzo szkoda. Resovia na pewno nie ryzykowała zbyt dużo zagrywką. Od momentu kiedy dostarczyliśmy piłkę bliże do siatki, graliśmy dobrze i równo. W końcówce drugiego seta prowadziliśmy 21:17 i wtedy Resovia bardzo mocno wzmocniła zagrywkę i w tym elemencie odrobiła straty. Indywidualnościami wygrali tego seta - powiedział nam Grzegorz Słaby.

Grzegorz Słaby: Niech każdy oceni sobie sędziowanie

- Bardzo nam tego meczu szkoda, bo końcówki rozstrzygały się w bardzo nerwowej atmosferze, takiej, której generalnie nie powinno być. W drugim secie chcieliśmy, aby sędzia wziął challenge na sienie, ale stwierdził, że w stu procentach był pewny swej decyzji - dodał trener GKS-u Katowice.
 
- Ja nie jestem od oceniania sędziowania, ale w ostatniej akcji zawodnik Asseco Resovii wystawił piłkę do nikogo, więc niech każdy sobie oceni jak będzie chciał. Jestem dumny z moich zawodników i możemy jechać do domu z podniesioną głową - zakończył szkoleniowiec "GieKSy".
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Pan Trener 2023-12-06 17:58:55

A kto to zadaje pytania? może by się przedstawił ????

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij