2023-11-19 10:04:45

Maciej Jarosz, II trener Stali Stalowa Wola: Wygrywamy spotkanie o podwyższonym ciśnieniu

fot. Radosław Kuśmierz
fot. Radosław Kuśmierz
Stal Stalowa Wola pokonała wczoraj u siebie 3-1 ekipę GKS-u Jastrzębie. Na pomeczowej konferencji trener Ireneusz Pietrzykowski poprosił o wypowiedź drugiego szkoleniowca, Macieja Jarosza.
 
 -Kluczowe w tym meczu było to, w jaki sposob będziemy reagować na boisku. Wiedzieliśmy, że GKS Jastrzębie jest drużyną, która bardzo dobrze gra w ofensywie, szybko dostarcza piłkę do zawodników przednich formacji i z tych piłek wygranych w trzeciej tercji potrafi stwarzać sytuacje. Chcieliśmy pierwszą część zagrać wysoko. Myślę, dobrze że szybko strzeliliśmy pierwszą bramkę, wyszliśmy dobrze nastawieni, potrafiliśmy szybko przejąć inicjatywę.
 
-Póżniej były troszkę gorsze momenty, bo drużyna gości potrafiła zareagować na nasz pressing. Zeszliśmy niżej i w kluczowym momencie bramka na 2-0 dała nam dużo spokoju w tej pierwszej połowie. W drugiej połowie zmiana środkowego pomocnika na napastnika spowodowała, że tych piłek do przodu było więcej.- kontynuował Maciej Jarosz, drugi trener Stali Stalowa Wola.

"Trzeba pokazywać duży charakter i duże umiejętności"
 
-Musieliśmy inaczej do tego podejść, po straconej bramce kontrolowaliśmy co sie dzieje na naszej połowie. Jesetśmy bardzo szczęśliwi. Nasz zespół pokazuje, że ma dużą jedność i duża wiarę w siebie. Dziś wygrywamy takie spotkanie, o podwyższonym ciśnieniu.
 
Całość konferencji możecie posłuchać tutaj:

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij