2023-11-19 20:22:36

Bartosz Pioterczak po meczu z GKS-em Jastrzębie: Zagraliśmy bardzo dobry mecz i nagrodą są trzy punkty

fot. Radek Kuśmierz
fot. Radek Kuśmierz
 Stal Stalowa Wola pokonała u siebie GKS Jastrzębie 3-1. Zobaczcie, co po tym meczu powiedział strzelec jednej z bramek dla gospodarzy, Bartosz Pioterczak. 
 
 - Wygraliśmy u siebie, w końcu musieliśmy się odkuć. Te trzy ostatnie mecze były słabe w naszym wykonaniu i dzisiaj był idealny moment, żeby to odwrócić. Zagraliśmy bardzo dobry mecz i nagrodą są trzy punkty- mówił Bartosz Pioterczak po meczu z GKS-em Jastrzębie. 
 
Bartosz Pioterczak podwyższył prowadzenie Stali Stalowa Wola na 2-0 w 34. minucie tego spotkania. 
 
- Pierwsza bramka dała nam spokój, bo bardzo dobrze wyglądaliśmy w pierwszej połowie. Przeciwnicy nie stwarzali sobie jakichś dogodnych sytuacji, tylko te stałe fragmenty gry nam zagrażały. W pierwszej połowie byliśmy konsekwentni w obronie i w ataku. 
 

Bartosz Pioterczak: Zagraliśmy naprawdę dobry mecz

- Uważam, że dzisiaj zagraliśmy naprawdę dobry mecz. W porównaniu z Zagłębiem to stworzyliśmy sobie więcej sytuacji. Myślę, że największym błędem było to cofnięcie się w drugiej połowie, bo wtedy strzelili nam szybko bramkę. Utrzymaliśmy spokój i dowieźliśmy prowadzenie- dodał Bartosz Pioterczak. 
 
Stal Stalowa Wola przed przerwą zimową rozegra na własnym stadionie jeszcze dwa mecze. Najpierw podopieczni Ireneusza Pietrzykowskiego zmierzą się z Pogonią Siedlce, a za dwa tygodnie z Wisłą Puławy. 
 
- Damy z siebie wszystko, tym bardziej że dwa mecze gramy u siebie. Czujemy się tutaj bardzo dobrze, kibice nas wspierają i mamy atut własnego boiska. Mamy nadzieję, że zdobędziemy w tych meczach sześć punktów- zakończył Bartosz Pioterczak. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij