2023-11-18 21:11:32

JKS Jarosław pewnie pokonał rezerwy Stali Rzeszów

JKS Jarosław pokonał na własnym boisku 2-0 Stal II Rzeszów w meczu 17. kolejki podkarpackiej 4. ligi.

W dobrym stylu rundę jesienną sezonu 2023/2024 zakończyli piłkarze z Jarosławia. Podopieczni trenera Grzegorza Barana nie mieli problemów z pokonaniem rezerw pierwszoligowej Stali Rzeszów i i zimę spędzą na dziewiątym miejscu w tabeli.

Pierwsza połowa tego meczu to wyraźne badanie się obu drużyn. Żadna z ekip nie chciała spuścić gardy, co też przełożyło się na małą liczbę sytuacji pod bramką zarówno jednej, jak i drugiej ekipy.

Po zmianie stron jednak to gospodarze wyszli na plac gry zdecydowanie bardziej zdeterminowani. Od początku zaczęli zagrażaćbramce rzeszowskiej drużyny, co zamierzony skutek przyniosło w 57. minucie, kiedy wynik tego meczu otworzył Oliwier Pilch

Niespełna dziesięć minut później na 2-0 podwyższył Adrian Brodowicz, ustalając tym samym wynik końcowy tego pojedynku.

Stal zakończyła pierwszą rundę trwającego sezonu w nienajlepszym stylu - przegrywając cztery ostatnie ligowe spotkania.

1-0 Oliwier Pilch (57.)
2-0 Adrian Brodowicz (66.)

JKS Jarosław: Guridov - Dubaj, Baran, Gida, Chrupcała, Sobolewski, Pajda, Pilch, Pindak, Kopcio, Nowogrodzki