2023-11-18 12:19:24

Dwa weekendowe mecze 3 ligi gr. IV odwołane! Pogoda storpedowała plany trzecioligowców

Fot. Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski
Fot. Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski
 Niekorzystne warunki atmosferyczne pokrzyżowały plany trzecioligowcom. Ze względu na opady śniegu nie odbędą się mecze w Świdniku i Radzyniu Podlaskim. 
 
Pogoda storpedowała plany trzecioligowców. Śnieg zasypał boiska i już zostały odwołane pierwsze mecze w 3 lidze gr. IV. Do skutku nie dojdzie derbowe starcie pomiędzy Orlętami Spomlek Radzyń Podlaski a Chełmianką Chełm, a także starcie Świdniczanki Świdnik z Siarką Tarnobrzeg. 

Pozostałe spotkania w 3 lidze gr. IV mają odbyć się zgodnie z planem. 

Dwa sobotnie mecze przełożene na inny termin

- Jak widać na załączonym obrazku, na próżno szukać boiska. W związku z tym po konsultacjach z PZPN i klubem z Chełma spotkanie zostało przełożone. O nowym terminie spotkania będziemy informować na bieżąco- czytamy na stronie Orląt Spmolek Radzyń Podlaski. 
 
 
 
 
- Pogoda w ostatnim czasie nie rozpieszcza kibiców i piłkarzy Świdniczanki, jak nie ściana deszczu to śnieg. Dzisiejszy mecz Świdniczanka vs Siarka Tarnobrzeg  został odwołany!- informuje Świdniczanka Świdnik. 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij