2023-11-18 14:58:26

Resovia II rzutem karnym pokonała Głogovię Głogów Małopolski

fot. Paweł Golonka/Resovia
fot. Paweł Golonka/Resovia
Resovia II rzutem karnym pokonała Głogovię Głogów Małopolski w ostatnim meczu rundy jesiennej. Na gola trzeba było poczekać ponad 70 minut.
 
W ten weekend zakończenie rundy jesiennej w wykonaniu 4.ligi podkarpackiej. Rezerwy Resovii Rzeszów za zadanie miały dziś ugościć i pokonać Głogovię Głogów Małopolski. Gospodarze przed meczem zajmowali 13. miejsce w tabeli, natomiast głogowianie uplasowali się w jej górnej części- na piątej pozycji.
 
Niesprzyjająca dziś aura przełożyła się na jakość gry. Na pierwszą bramkę przyszło nam sporo poczekać. Gol z podyktowanego rzutu karnego padł dla Resovii II dopiero w 77.minucie meczu. Autorem celnej "jedenastki" był Filip Mikrut.
 
Jak się potem okazało, był to strzał, który przechylił szalę zwycięstwa w tym spotkaniu. Resovia II w ostatnim meczu rundy zgarnęła pełną pulę, dopisała sobie trzy punkty.
 
 
1-0 Filip Mikrut (77-rzut karny)
 
Resovia II: Sujecki, Szymkiewicz, Marciniec, Bielenda, Pirnach, Czapniewski, Borkanov, Mikrut, Stępak, Zybała, Bąk.

4 liga podkarpacka - wyniki meczów 17. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Damskibokser 2023-11-18 19:53:58

Dziwna decyzja trenera Resovii.
Panie trenerze juz cala liga wie że ma Pan w szeregach damskiego boksera. A Pan dalej się ośmiesza. Mam nadzieję że to był ostatni mecz w Resovii tego imbecyla.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij